Themes - Twenty Nineteen - en to he_IL translation catalogue (52 entries)

en: Back
he_IL: חזרה

en: More
he_IL: עוד

[ctx: primary color]
en: Custom
he_IL: מותאם

[ctx: primary color]
en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: White
he_IL: לבן

[ctx: post]
en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Huge
he_IL: ענק

en: Large
he_IL: גדול

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Small
he_IL: קטן

en: Light Gray
he_IL: אפור בהיר

en: Dark Gray
he_IL: אפור כהה

en: Footer Menu
he_IL: תפריט בפוטר

en: Page
he_IL: עמוד

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
he_IL: גודל מלא

en: Footer
he_IL: פוטר

en: Primary Color
he_IL: צבע ראשי

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he_IL: נראה כי אין כאן כלום. אולי כדאי לנסות את אפשרות החיפוש.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he_IL: העמוד לא נמצא.

en: Comments are closed.
he_IL: סגור לתגובות.

en: Social Links Menu
he_IL: תפריט קישורים חברתיים

en: Skip to content
he_IL: דילוג לתוכן

en: Pages:
he_IL: עמודים:

note: translators: %s: Post title. translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
he_IL: להמשיך לקרוא<span class="screen-reader-text"> %s</span>

en: Next
he_IL: הבא

en: Previous
he_IL: קודם

en: Previous Post
he_IL: הפוסט הקודם

en: Nothing Found
he_IL: דבר לא נמצא

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he_IL: לא נמצאו תוצאות התואמות לחיפוש. יש לנסות שנית עם מילות מפתח חלופיות.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he_IL: מה שחיפשת לא נמצא. אולי חיפוש יכול לעזור.

en: Top Menu
he_IL: תפריט עליון

en: Next Post
he_IL: הפוסט הבא

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
he_IL: פועל על %s.

en: Tags:
he_IL: תגיות:

en: Archives:
he_IL: ארכיונים:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
he_IL: ארכיון %s:

en: Edit
he_IL: עריכה

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
he_IL: %s <span class="screen-reader-text says">אומר:</span>

en: No comments
he_IL: אין תגובות

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
he_IL[0]: תגובה %d
he_IL[1]: %d תגובות

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
he_IL: פורסם על ידי %s

en: Previous post:
he_IL: פוסט קודם:

en: Next post:
he_IL: הפוסט הבא:

en: View more posts
he_IL: הצג פוסטים נוספים

en: Posted by
he_IL: פורסם על ידי

en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Primary
he_IL: ראשי

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Leave a comment
he_IL: השאר תגובה

en: Join the Conversation
he_IL: הצטרף לדיון

note: Author of the theme
en: the WordPress team
he_IL: צוות וורדפרס

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
he_IL: https://he.wordpress.org/
