Plugins - Yoast SEO - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (1225 entries)

en: %1$s Extensions
he_IL: הרחבות %1$s

en: %1$s Internal Linking Blocks
he_IL: בלוק קישור פנימיים של %1$s

en: %1$s Structured Data Blocks
he_IL: בלוק מבנה נתונים של %1$s

en: %1$s adds several columns to this page.
he_IL: %1$s מוסיף מספר עמודות לעמוד הזה.

en: %1$s and %2$s can work together a lot better by adding a helper plugin. Please activate %3$s to make your life better.
he_IL: %1$s וגם %2$s יכולים לפעול הרבה יות טוב ביחד באמצעות תוסף עזר. יש להפעיל את %3$s לניהול פשוט וקל.

en: %1$s and %2$s can work together a lot better by adding a helper plugin. Please install %3$s to make your life better.
he_IL: %1$s וגם %2$s יכולים לפעול הרבה יות טוב ביחד באמצעות תוסף עזר. יש להתקין את %3$s לניהול פשוט וקל.

en: %1$s and %2$s can work together a lot better by adding a helper plugin. Please install %3$s to make your life better. %4$s.
he_IL: %1$s וגם %2$s יכולים לפעול הרבה יות טוב ביחד באמצעות תוסף עזר. יש להתקין את %3$s לניהול פשוט וקל. %4$s.

en: %1$s can integrate with third parties products. You can enable or disable these integrations below.
he_IL: %1$s יכול להתממשק עם מוצרי צד שלישי. באפשרותך להפעיל או להשבית הרחבות אלה בהמשך.

en: %1$s cannot determine whether your site can be found by search engines
he_IL: %1$s לא יכול לקבוע האם האתר זמין למנועי חיפוש

en: %1$s comes with a lot of features. You can enable / disable some of them below. Clicking the question mark gives more information about the feature.
he_IL: %1$s מגיע עם הרבה תכונות. ניתן להדליק ולכבות את חלקם. לחיצה על סימן השאלה יציג מידע נוסף על התכונות השונות.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
he_IL: %1$s מגיע עם כמה כלים מובנים חזקים מאוד:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
he_IL: %1$s זיהה שאתם משתמשים בגרסה %2$s של %3$s, יש לעדכן לגרסה האחרונה כדי למנוע בעיות תאימות.

en: %1$s does not seem to be a valid %2$s verification string. Please correct.
he_IL: נראה כי %1$s איננה מחרוזת אימות %2$s תקינה. נא לתקן.

en: %1$s extensions
he_IL: הרחבות %1$s

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
he_IL: %1$s בודק אוטומטית אם יש צורך לכפות שכתוב כותרות, אם לדעתך הוא טועה, אפשר לשנות את ההגדרה כאן, בתנאי שידוע לך מה ההשלכות של הפעולה.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
he_IL: %1$s לא ניתן לאפשר גישה לבחירה זו %2$s. הבחירה אופסה לברירת מחדל.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
he_IL: %1$s מהמילים מכילים %2$s למעלה מ- %3$s הברות%4$s, פחות מהמקסימום המומלץ של %5$s או שווה לו.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
he_IL: %1$s מהמילים מכילים %2$s למעלה מ- %3$s הברות%4$s, יותר מהמקסימום המומלץ של %5$s.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and it has determined that your site cannot be found by search engines. If this site is live or about to become live, this should be fixed.
he_IL: %1$s מציע לבדוק בחינם אינדוקס עבור משתמשי %2$s והוא קבע כי מנועי החיפוש לא יכולים למצוא את האתר. אם אתר זה פעיל או עומד להפוך לפעיל, יש לתקן זאת.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and right now it has trouble determining
    			whether search engines can find your site. This could have several (legitimate) reasons and
    			is not a problem in itself. If this is a live site, it is recommended that you figure out why
    			the %1$s check failed.
he_IL: %1$s מציע לבדוק בחינם אינדוקס עבור משתמשי %2$s וכרגע הוא מתקשה לקבוע האם מנועי חיפוש יכולים למצוא את האתר. יכולות להיות לכך מספר סיבות (לגיטימיות) ואינה מהווה בעיה בפני עצמה. אם זהו אתר פעיל, מומלץ להבין מדוע בדיקת %1$s נכשלה.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users, and it shows that your site can be found by search engines.
he_IL: %1$s מציע לבדוק בחינם אינדוקס עבור משתמשי %2$s והוא מראה שניתן למצוא את האתר במנועי חיפוש.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users. The request to %1$s to check whether your site can be found by search engines failed due to an error.
he_IL: %1$s מציע לבדוק בחינם אינדוקס עבור משתמשי %2$s. הבקשה ל-%1$s לבדוק אם האתר יכול להימצא על ידי מנועי החיפוש נכשלה עקב שגיאה.

en: %1$s recommendations for you
he_IL: %1$s המלצות עבורך

en: %1$s respects your privacy. Read our %2$sprivacy policy%3$s on how we handle your personal information.
he_IL: %1$s מכבד את הפרטיות שלך. קרא את %2$sמדיניות פרטיות%3$s על האופן שבו אנו מטפלים במידע אישי.

en: %1$s settings
he_IL: הגדרות %1$s

en: %1$s to optimize your site even further
he_IL: %1$s כדי לייעל את האתר אפילו יותר

en: %1$s video
he_IL: %1$s וידאו

en: %1$s video tutorial
he_IL: %1$s מדריך וידאו

en: %1$s will check weekly if your site is still indexable by search engines and %2$s will notify you when this is not the case.
he_IL: %1$s יבדוק פעם בשבוע האם האתר עדיין מאונדקס במנועי חיפוש %2$s ויודיע כאשר זה לא המקרה.

en: %1$s will now take care of all the needed technical optimization of your site. To really improve your site's performance in the search results, it's important to know everything our plugin has to offer. Sign up for our free %1$s plugin training, in which you'll learn how to use %1$s and how it can help you make the best of your website!
he_IL: כעת %1$s ידאג לכל האופטימיזציה הטכנית הנדרשת באתר. כדי לשפר באמת את ביצועי האתר בתוצאות החיפוש, חשוב לדעת כל מה שיש לתוסף להציע. הירשמו להדרכת התוספים של %1$s בחינם, שם ניתן ללמוד כיצד להשתמש ב-%1$s וכיצד הדבר יכול לעזור להפיק את המיטב מהאתר!

en: %1$s, Author at %2$s
he_IL: %1$s, מחבר ב-%2$s

en: %1$s, take your optimization to the next level!
he_IL: %1$s, קחו את האופטימיזציה לשלב הבא!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %3$d consecutive sentences starting with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s! | %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %4$d instances where %3$d or more consecutive sentences start with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s!
he_IL[0]: %1$sמשפטים רצופים%2$s: התוכן מכיל %3$d משפטים רצופים המתחילים באותה מילה. %5$sנסו לערבב דברים%2$s!
he_IL[1]: %1$sמשפטים רצופים%2$s: התוכן מכיל %4$d מקרים שבהם %3$d או יותר משפטים רצופים המתחילים באותה מילה. %5$sנסו לערבב דברים%2$s!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: There is enough variety in your sentences. That's great!
he_IL: %1$sמשפטים רצופים%2$s: המשפטים מגוונים מספיק. זה נהדר!

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s
he_IL: %1$sקלות קריאץ פלאש%2$s: הציון %3$s במבחן, הנחשב לקריאה %4$s. %5$s

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s%6$s%7$s
he_IL: %1$sקלות קריאץ פלאש%2$s: הציון %3$s במבחן, הנחשב לקריאה %4$s. %5$s%6$s%7$s

en: %1$sFunction words in keyphrase%3$s: Your keyphrase "%4$s" contains function words only. %2$sLearn more about what makes a good keyphrase.%3$s
he_IL: %1$sמילות פונקציה בביטוי המפתח%3$s: ביטוי המפתח "%4$s" מכיל מילות פונקציה בלבד. %2$sמידע נוסף על מה שעושה ביטוי מפתח טוב.%3$s

en: %1$sGo to %2$s to analyze your entire site%3$s
he_IL: %1$s עבור אל %2$s על מנת לנתח את כל האתר שלך %3$s

en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
he_IL: %1$sעבור אל הגדרות דיון%2$s

en: %1$sImage alt attributes%2$s: Good job!
he_IL: %1$sתגיות ALT לתמונות%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sImage alt attributes%3$s: Images on this page do not have alt attributes that reflect the topic of your text. %2$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of relevant images%3$s!
he_IL: %1$sתגיות ALT לתמונות%3$s: לתמונות בעמוד זה חסרות תגיות alt המשקפות את התוכן. %2$sיש להוסיף ביטוי מפתח או מילים נרדפות לתגיות ALT של התמונות הרלוונטיות%3$s!

en: %1$sImage alt attributes%3$s: Images on this page have alt attributes, but you have not set your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
he_IL: %1$sתגיות ALT לתמונות%3$s: לתמונות בעמוד זה יש תגיות ALT, אך לא הוגדר בהם ביטוי מפתח. %2$sיש לתקן זאת%3$s!

en: %1$sImage alt attributes%3$s: No images appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
he_IL: %1$sתגיות ALT לתמונות%3$s: אין תמונות בעמוד זה. %2$sהוסף כמה%3$s!

en: %1$sInternal links%2$s: There are both nofollowed and normal internal links on this page. Good job!
he_IL: %1$sקישורים פנימיים%2$s: בעמוד זה מופיעים גם קישורים פנימיים וגם קישורי nofollowed. עבודה טובה!

en: %1$sInternal links%2$s: You have enough internal links. Good job!
he_IL: %1$sקישורים פנימיים%2$s: יש מספיק קישורים פנימיים. עבודה טובה!

en: %1$sInternal links%3$s: No internal links appear in this page, %2$smake sure to add some%3$s!
he_IL: %1$sקישורים פנימיים%3$s: אין קישורים פנימיים בעמוד זה. %2$sהוסף כמה%3$s!

en: %1$sInternal links%3$s: The internal links in this page are all nofollowed. %2$sAdd some good internal links%3$s.
he_IL: %1$sקישורים פנימיים%3$s: כל הקישורים הפנימיים בעמוד זה הם nofollowed. %2$sהוסף כמה קישורים פנימיים טובים%3$s.

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d time. This is great! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d times. This is great!
he_IL[0]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא פעם %3$d. זה נהדר!
he_IL[1]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא %3$d פעמים. זה נהדר!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
he_IL[0]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא פעם %5$d. זה פחות מהמינימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sביטוי מפתח למיקוד שלך%2$s!
he_IL[1]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא %5$d פעמים. זה פחות מהמינימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sביטוי מפתח למיקוד שלך%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
he_IL[0]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא פעם %5$d. זה יותר מהמקסימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sלא לבצע אופטימיזציית יתר%2$s!
he_IL[1]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא %5$d פעמים. זה יותר מהמקסימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sלא לבצע אופטימיזציית יתר%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
he_IL[0]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא פעם %5$d. זה ממש הרבה מעל המקסימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sלא לבצע אופטימיזציית יתר%2$s!
he_IL[1]: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא %5$d פעמים. זה ממש הרבה מעל המקסימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sלא לבצע אופטימיזציית יתר%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found 0 times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
he_IL: %1$sצפיפות ביטויי מפתח%2$s: ביטוי מפתח למיקוד נמצא 0 פעמים. זה פחות מהמינימום המומלץ של %3$d פעמים עבור תוכן באורך זה. %4$sביטוי מפתח למיקוד שלך%2$s!

en: %1$sKeyphrase distribution%2$s: Good job!
he_IL: %1$sפיזור ביטויי מפתח%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: %2$sInclude your keyphrase or its synonyms in the text so that we can check keyphrase distribution%3$s.
he_IL: %1$sפיזור ביטויי מפתח%3$s: %2$sיש לכלול ביטוי מפתח או את המילים הנרדפות שלו בתוכן כדי שנוכל לבדוק את פיזור ביטויי המפתח%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Uneven. Some parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
he_IL: %1$sפיזור ביטויי מפתח%3$s: לא אחיד. חלקים מסוימים בתוכן אינם מכילים ביטוי מפתח או את המילים הנרדפות שלו. %2$sיש לפזר אותם באופן שווה יותר%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Very uneven. Large parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
he_IL: %1$sפיזור ביטויי מפתח%3$s: מאוד לא אחיד. חלקים גדולים בתוכן אינם מכילים ביטוי מפתח או את המילים הנרדפות שלו. %2$sיש לפזר אותם באופן שווה יותר%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%2$s: Well done!
he_IL: %1$sביטויי מפתח בהקדמה%2$s: כל הכבוד!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms do not appear in the first paragraph. %2$sMake sure the topic is clear immediately%3$s.
he_IL: %1$sביטויי מפתח בהקדמה%3$s: ביטוי המפתח שלך או המילים הנרדפות שלו אינם מופיעים בפסקה הראשונה. %2$sוודא שנושא הפוסט ברור באופן מידי%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s:Your keyphrase or its synonyms appear in the first paragraph of the copy, but not within one sentence. %2$sFix that%3$s!
he_IL: %1$sביטוי מפתח במבוא%3$s: המילים הנרדפות לביטוי המפתח, או ביטוי המפתח עצמו, מופיעים בפסקה הראשונה של הטקסט, אך לא בתוך משפט אחד! %2$sכדאי לתקן את זה%3$s

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: Keyphrase or synonym appear in the meta description. Well done!
he_IL: %1$sביטויי מפתח בתיאור%2$s: ביטוי מפתח או שם נרדף מופיעים בתיאור. כל הכבוד!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description contains the keyphrase %3$s times, which is over the advised maximum of 2 times. %4$sLimit that%5$s!
he_IL: %1$sביטויי מפתח בתיאור%2$s: התיאור מכיל את ביטוי המפתח %3$s פעמים, זה חורג מהמקסימום המומלץ של פעמיים. %4$sהגבל את הכמות%5$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description has been specified, but it does not contain the keyphrase. %3$sFix that%4$s!
he_IL: %1$sביטויי מפתח בתיאור%2$s: הוגדר תיאור אך הוא אינו מכיל את ביטוי המפתח. %3$sיש לתקן את זה%4$s!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Great work!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בסלאג%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: More than half of your keyphrase appears in the slug. That's great!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בסלאג%2$s: יותר ממחצית מביטויי המפתח שלך מופיע בסלאג. זה נהדר!

en: %1$sKeyphrase in slug%3$s: (Part of) your keyphrase does not appear in the slug. %2$sChange that%3$s!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בסלאג%3$s: (חלק מ) ביטויי המפתח אינם מופיעים בסלאג. %2$sשנה את זה%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job! | %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. Good job!
he_IL[0]: %1$sביטוי מפתח בכותרות משנה%2$s: %3$s מכותרות המשנה ברמה הגבוהה ביותרH2 או H3 משקפות את הנושא של התוכן. עבודה טובה!
he_IL[1]: %1$sביטוי מפתח בכותרות משנה%2$s: %3$s מכותרות המשנה ברמה הגבוהה ביותר משקפות את הנושא של התוכן. עבודה טובה!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרות משנה%2$s: כותרת משנה ברמה H2 או H3 משקפת את הנושא של התוכן. עבודה טובה!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: %2$sUse more keyphrases or synonyms in your H2 and H3 subheadings%3$s!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרות משנה%3$s: %2$sהשתמש ביותר ביטויי מפתח או המילים הנרדפות שלהם בכותרות משנה ברמה H2 או H3%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: More than 75%% of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. %2$sDon't over-optimize%3$s!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרות משנה%3$s: מעל 75%% מכותרות המשנה ברמה H2 או H3 משקפות את הנושא של התוכן. זה יותר מדי. %2$sאל תבצע אופטימיזציית יתר%3$s!

en: %1$sKeyphrase in title%2$s: The exact match of the focus keyphrase appears at the beginning of the SEO title. Good job!
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרת%2$s: ביטוי המפתח מופיע בתחילת כותרת ה-SEO. עבודה טובה!

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Does not contain the exact match. %2$sTry to write the exact match of your keyphrase in the SEO title and put it at the beginning of the title%3$s.
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרת%3$s: אינו מכיל את ההתאמה המדויקת %2$s. נסה לכתוב את ההתאמה המדויקת של ביטוי המפתח בתחילת הכותרת של %3$sה-SEO.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Not all the words from your keyphrase "%4$s" appear in the SEO title. %2$sFor the best SEO results write the exact match of your keyphrase in the SEO title, and put the keyphrase at the beginning of the title%3$s.
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרת%3$s: לא כל המילים מביטוי המפתח "%4$s" מופיעות בכותרת ה-SEO. %2$sלקבלת תוצאות SEO הטובות ביותר יש כתוב את ביטוי המפתח המדוייק בכותרת ה-SEO, ולמקם את ביטוי המפתח בתחילת הכותרת%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: The exact match of the focus keyphrase appears in the SEO title, but not at the beginning. %2$sMove it to the beginning for the best results%3$s.
he_IL: %1$sביטוי מפתח בכותרת%3$s: ביטוי המפתח מופיע בכותרת ה-SEO, את לא בהתחלה. %2$sיש להעביר להתחלה לקבלתשיפור התוצאות%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%2$s: Good job!
he_IL: %1$sאורך ביטוי מפתח%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sKeyphrase length%3$s: %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
he_IL: %1$sאורך ביטוי מפתח%3$s: %2$sהגדר ביטוי מפתח כדי לחשב ציון SEO%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%3$s: No focus keyphrase was set for this page. %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
he_IL: %1$sאורך ביטוי מפתח%3$s: לא הוגדר ביטוי מפתח עבור עמוד זה. %2$sהגדר ביטוי מפתח כדי לחשב ציון SEO%3$s.

en: %1$sLink keyphrase%3$s: You're linking to another page with the words you want this page to rank for. %2$sDon't do that%3$s!
he_IL: %1$sקישור לביטוי מפתח%3$s: אתה מקשר לעמוד אחר עם ביטוי מפתח שאתה רוצה שעמוד זה ידרג. %2$sאל תעשה את זה%3$s!

en: %1$sMeta description length%2$s: Well done!
he_IL: %1$sאורך תיאור מטא%2$s: כל הכבוד!

en: %1$sMeta description length%3$s:  No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. %2$sMake sure to write one%3$s!
he_IL: %1$sאורך תיאור מטא%3$s: לא הוגדר תיאור מטא. במקום זאת, מנועי חיפוש יציגו חלק מהתוכן של העמוד. %2$sיש לדאוג לכתוב תיאור מטא%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is over %4$d characters. To ensure the entire description will be visible, %2$syou should reduce the length%3$s!
he_IL: %1$sאורך תיאור מטא%3$s: תיאור מטא מכיל מעל %4$d תווים. כדי לוודא שכל התיאור יוצג, %2$sיש להקטין את האורך%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is too short (under %4$d characters). Up to %5$d characters are available. %2$sUse the space%3$s!
he_IL: %1$sאורך תיאור מטא%3$s: תיאור מטא קצר מדי (מתחת ל-%4$d תווים). ניתן להשתמש עד %5$d תווים. %2$sנצלו את המקום שנותר%3$s!

en: %1$sNo more dead links%2$s: easy redirect manager
he_IL: %1$sאין יותר קישורים שבורים%2$s: מנהל הפניות קל ונוח לשימוש

en: %1$sNot enough content%2$s: %3$sPlease add some content to enable a good analysis%2$s.
he_IL: %1$sאין מספיק תוכן%2$s: %3$sיש להוסיף תוכן כדי לאפשר ניתוח טוב%2$s.

en: %1$sOutbound links%2$s: Good job!
he_IL: %1$sקישורים יוצאים%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sOutbound links%2$s: There are both nofollowed and normal outbound links on this page. Good job!
he_IL: %1$sקישורים יוצאים%2$s: בעמוד זה מופיעים גם קישורים יוצאים וגם קישורי nofollowed. עבודה טובה!

en: %1$sOutbound links%3$s: All outbound links on this page are nofollowed. %2$sAdd some normal links%3$s.
he_IL: %1$sקישורים יוצאים%3$s: כל הקישורים היוצאים בדף זה הם nofollowed. %2$sהוסף כמה קישורים רגילים%3$s.

en: %1$sOutbound links%3$s: No outbound links appear in this page. %2$sAdd some%3$s!
he_IL: %1$sקישורים יוצאים%3$s: אין קישורים יוצאים בעמוד זה. %2$sהוסף כמה%3$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s! | %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s!
he_IL[0]: %1$sאורך פסקה%2$s: %3$d מהפסקאות מכילות יותר מילים מהמקסימום המומלץ של %4$d מילים. %5$sקצר את הפסקאות%2$s!
he_IL[1]: %1$sאורך פסקה%2$s: %3$d מהפסקאות מכילות יותר מילים מהמקסימום המומלץ של %4$d מילים. %5$sקצר את הפסקאות%2$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: None of the paragraphs are too long. Great job!
he_IL: %1$sאורך פסקה%2$s: אף אחת מהפסקאות לא ארוכה מדי. עבודה טובה!

en: %1$sPassive voice%2$s: %3$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %4$s. %5$sTry to use their active counterparts%2$s.
he_IL: %1$sקול פסיבי%2$s: %3$s מהמשפטים מכילים קול פסיבי, שזה יותר מהמקסימום המומלץ של %4$s. %5$sמומלץ להשתמש בפעילים מקבילים%2$s.

en: %1$sPassive voice%2$s: You're using enough active voice. That's great!
he_IL: %1$sקול פסיבי%2$s: נעשה שימוש מספק בקול אקטיבי. זה נהדר!

en: %1$sPreviously used keyphrase%2$s: You've not used this keyphrase before, very good.
he_IL: %1$sביטוי מפתח שהיה בשימוש בעבר%2$s: לא נעשה שימוש בביטוי מפתח זה בעבר, טוב מאוד.

en: %1$sRead more about troubleshooting search engine visibility.%2$s
he_IL: %1$sקרא עוד על פתרון בעיות בנוגע לנראות האתר במנועי חיפוש.%2$s

en: %1$sReadability%2$s: %3$s
he_IL: %1$sקריאות%2$s: %3$s

en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
he_IL: %1$s הפעל את תהליך האינדוקס בשרת %2$s באמצעות %3$sWP CLI%2$s

en: %1$sSEO title width%2$s: Good job!
he_IL: %1$sאורך כותרת SEO%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sSEO title width%3$s: %2$sPlease create an SEO title%3$s.
he_IL: %1$sאורך כותרת SEO%3$s: %2$sנא ליצור כותרת SEO%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is too short. %2$sUse the space to add keyphrase variations or create compelling call-to-action copy%3$s.
he_IL: %1$sאורך כותרת SEO%3$s: כותרת ה-SEO קצרה מדי. %2$sהשתמש ביתרת המקום להוספת וריאציות של ביטוי המפתח או ליצירת הנעה משכנעת לפעולה%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is wider than the viewable limit. %2$sTry to make it shorter%3$s.
he_IL: %1$sאורך כותרת SEO%3$s: כותרת ה-SEO ארוכה מהמגבלה הניתנת לצפייה. %2$sנסה לקצר אותה%3$s.

en: %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$s words, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s.
he_IL: %1$sאורך המשפט%2$s: %3$s מהמשפטים מכילים יותר מ-%4$s מילים, שזה יותר מהמקסימום המומלץ של %5$s. %6$sמומלץ לקצר את המשפטים%2$s.

en: %1$sSentence length%2$s: Great!
he_IL: %1$sאורך המשפט%2$s: מעולה!

en: %1$sSingle title%3$s: H1s should only be used as your main title. Find all H1s in your text that aren't your main title and %2$schange them to a lower heading level%3$s!
he_IL: %1$sכותרת אחת%3$s: כותרת מסוג H1 צריכה לשמש רק את הכותרת הראשית. מצא את כל כותרות ה-H1 בתוכן שאינן הכותרת הראשית %2$sושנה אותן לכותרות ברמה נמוכה יותר%3$s!

en: %1$sSlug stopwords%3$s: The slug for this page contains a stop word. %2$sRemove it%3$s! | %1$sSlug stopwords%3$s: The slug for this page contains stop words. %2$sRemove them%3$s!
he_IL[0]: %1$sמילות עצירה בסלאג%3$s: הסלאג של העמוד מכיל מילת עצירה. %2$sהסר אותו%3$s!
he_IL[1]: %1$sמילות עצירה בסלאג%3$s: הסלאג של העמוד מכיל מילות עצירה. %2$sהסר אותם%3$s!

en: %1$sSlug too long%3$s: the slug for this page is a bit long. %2$sShorten it%3$s!
he_IL: %1$sהסלאג ארוך מדי%3$s: הסלאג של העמוד הזה קצת ארוך. %2$sקצר אותו%3$s!

en: %1$sSocial media preview%2$s: Facebook & Twitter
he_IL: %1$sתצוגה מקדימה של מדיה חברתית%2$s: פייסבוק וטוויטר

en: %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d section of your text is longer than %4$d words and is not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s. | %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d sections of your text are longer than %4$d words and are not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s.
he_IL[0]: %1$sפיזור כותרות משנה%2$s: אזור %3$d ארוך מ-%4$d מילים ולא מופרד בכותרות משנה כלשהן. %5$sנסה להוסיף כותרות משנה כדי לשפר את הקריאות%2$s.
he_IL[1]: %1$sפיזור כותרות משנה%2$s: %3$d אזורים ארוכים מ-%4$d מילים ולא מופרדים בכותרות משנה כלשהן. %5$sנסה להוסיף כותרות משנה כדי לשפר את הקריאות%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: Great job!
he_IL: %1$sפיזור כותרות משנה%2$s: עבודה טובה!

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, although your text is rather long. %3$sTry and add some subheadings%2$s.
he_IL: %1$sפיזור כותרות משנה%2$s: אתה לא משתמש בכלל כותרות משנה, למרות שהטקסט ארוך למדי. %3$sנסה להוסיף מספר כותרות משנה%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
he_IL: %1$sפיזור כותרות משנה%2$s: אתה לא משתמש בכלל בכותרות משנה, אבל מכיוון שהטקסט קצר מספיק, וכנראה שלא צריך אותן.

en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
he_IL: %1$s דווח יל ידי התוסף %2$s %3$s

en: %1$sTransition words%2$s: None of the sentences contain transition words. %3$sUse some%2$s.
he_IL: %1$sמילות קישור%2$s: אף אחד מהמשפטים אינו מכיל מילות קישור. %3$sהשתמש בכמה%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Only %3$s of the sentences contain transition words, which is not enough. %4$sUse more of them%2$s.
he_IL: %1$sמילות קישור%2$s: רק %3$s מהמשפטים מכילים מילות מעבר, וזה לא מספיק. %4$sהשתמש ביותר מהם%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Well done!
he_IL: %1$sמילות קישור%2$s: כל הכבוד!

en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
he_IL: %1$sניתן לשנות את תיאור האתר במסך ההתאמה האישית%2$s.

en: %2$sText length%3$s: The text contains %1$d word. Good job! | %2$sText length%3$s: The text contains %1$d words. Good job!
he_IL[0]: %2$sאורך הטקסט %3$s: הטקטס מכיל מילה %1$d. עבודה טובה!
he_IL[1]: %2$sאורך הטקסט %3$s: הטקטס מכיל %1$d מילים. עבודה טובה!

en: %2$sText length%4$s: The text contains %1$d word. | %2$sText length%4$s: The text contains %1$d words.
he_IL[0]: %2$sאורך הטקסט %4$s: הטקטס מכיל מילה %1$d.
he_IL[1]: %2$sאורך הטקסט %4$s: הטקטס מכיל %1$d מילים.

en: %3$sImage alt attributes%5$s: Out of %2$d images on this page, %1$d have alt attributes with words from your keyphrase or synonyms. That's a bit much. %4$sOnly include the keyphrase or its synonyms when it really fits the image%5$s.
he_IL: %3$sה-alt של התמונה%5$s: מתוך %2$d תמונות בעמוד זה, ל-%1$d יש alt עם ביטוי המפתח או המילים הנרדפות שלו. זה קצת הרבה. %4$sיש לכלול רק את ביטוי המפתח או את המילים הנרדפות שלו כאשר הוא באמת מתאים לתמונה%5$s.

en: %3$sImage alt attributes%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d has an alt attribute that reflects the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s! | %3$sImage alt attributes%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d have alt attributes that reflect the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s!
he_IL[0]: %3$sה-alt של התמונה%5$s: מתוך %2$d תמונות בעמוד זה, ל-%1$d יש alt עם טקסט המשקף את הטקסט. %4$sיש להוסיף את ביטוי המפתח או את המילים הנרדפות שלו לתגיות alt של תמונות רלוונטיות יותר%5$s!
he_IL[1]: %3$sה-alt של התמונה%5$s: מתוך %2$d תמונות בעמוד זה, ל-%1$d יש alt עם טקסט המשקף את הטקסט. %4$sיש להוסיף את ביטוי המפתח או את המילים הנרדפות שלו לתגיות alt של תמונות רלוונטיות יותר%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
he_IL: %3$sאורך ביטוי מפתח%5$s: ביטוי מפתח באורך %1$d מילים. זה מעל המקסימום המותר של %2$d מילים. %4$sקצר אותו%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's way more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
he_IL: %3$sאורך ביטוי מפתח%5$s: ביטוי מפתח באורך %1$d מילים. זה הרבה מעל המקסימום המותר של %2$d מילים. %4$sקצר אותו%5$s!

en: %3$sPreviously used keyphrase%5$s: You've used this keyphrase %1$sonce before%2$s. %4$sDo not use your keyphrase more than once%5$s.
he_IL: %3$sבעבר נעשה שימוש בביטוי מפתח%5$s: השתמשת כבר בביטוי המפתח הזה %1$sפעם אחת בעבר%2$s. %4$sאין להשתמש בביטוי המפתח יותר מפעם אחת%5$s.

en: %4$sPreviously used keyphrase%6$s: You've used this keyphrase %1$s%2$d times before%3$s. %5$sDo not use your keyphrase more than once%6$s.
he_IL: %4$sבעבר נעשה שימוש בביטוי מפתח%6$s: השתמשת כבר בביטוי המפתח הזה %1$s%2$d פעמים בעבר%3$s. %5$sאין להשתמש בביטוי המפתח יותר מפעם אחת%6$s.

en: %d day | %d days
he_IL[0]: יום %d
he_IL[1]: %d ימים

en: %d hour | %d hours
he_IL[0]: שעה %d
he_IL[1]: %d שעות

en: %d minute | %d minutes
he_IL[0]: דקה %d
he_IL[1]: %d דקות

en: %d occurrences
he_IL: %d הופעות

en: %s &rsaquo; Configuration Wizard
he_IL: %s &lsaquo; אשף ההתקנה

en: %s (current default for %s)
he_IL: %s (ברירת המחדל הנוכחית עבור %s)

en: %s Archive
he_IL: ארכיון %s

en: %s Archives
he_IL: ארכיון %s

en: %s Breadcrumbs
he_IL: %s פירורי לחם

en: %s Columns
he_IL: %s עמודות

en: %s Posts Overview
he_IL: סקירת %s

en: %s and %s
he_IL: %s ו%s

en: %s data found.
he_IL: %s מידע נמצא.

en: %s data not found.
he_IL: %s מידע לא נמצא.

en: %s data successfully imported.
he_IL: %s מידע יובא בהצחה.

en: %s data successfully removed.
he_IL: %s מידע נמחק בהצלחה.

en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
he_IL: %s לא זיהה מידע על תוספים מהם ניתן לייבא מידע.

en: %s does not seem to be a valid Facebook App ID. Please correct.
he_IL: %s איננו App ID חוקי בפייסבוק. נא לתקן.

en: %s does not seem to be a valid Twitter Username. Please correct.
he_IL: %s איננו שם משתמש חוקי בטוויטר. נא לתקן.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
he_IL: %s איננה כתובת חוקית. נא לתקן.

en: %s file
he_IL: קובץ %s

en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
he_IL: %s נתקל בבעיות ביצירת טבלאות במסד הנתונים הדרושות על מנת להאיץ את האתר.

en: %s installation wizard
he_IL: אשף התקנת %s

en: %s integration
he_IL: אינטגרציית %s

en: %s is a required feature toggle argument.
he_IL: %s הוא ארגומנט מחייב לתכונה.

en: %s minute | %s minutes
he_IL[0]: דקה %s
he_IL[1]: %s דקות

en: %s notification | %s notifications
he_IL[0]: התראה %s
he_IL[1]: %s התראות

en: %s preview
he_IL: תצוגה מקדימה של %s

en: %s restored to default SEO settings.
he_IL: %s שיחזרו להגדרות SEO ברירת מחדל.

en: %s settings to import:
he_IL: הגדרות %s לייבוא:

en: %s video tutorial
he_IL: דרכת וידאו של %s

en: %s, %s and %s
he_IL: %s, %s ו%s

en: &laquo; Back to Tools page
he_IL: חזרה לעמוד כלים

en: (Opens in a new browser tab)
he_IL: (פתח בטאב חדש בדפדפן)

en: (Opens in a new browser window)
he_IL: (פתח בטאב חדש בדפדפן)

en: (custom field)
he_IL: (שדה מותאם)

en: (custom taxonomy)
he_IL: (טקסונומיה מותאמת)

en: (if one exists)
he_IL: (אם קיים)

en: (no parent)
he_IL: (ללא הורה)

en: (no title)
he_IL: (ללא כותרת)

en: 1 year free support and updates included!
he_IL: כולל שנה חינם של עדכונים ושדרוגים!

en: 24/7 email support
he_IL: תמיכת אימייל 24/7

en: 301 Redirect
he_IL: הפניית 301

en: 404 pages
he_IL: עמודי 404

en: A blog
he_IL: בלוג

en: A company name and logo need to be set for structured data to work properly. %1$sLearn more about the importance of structured data.%2$s
he_IL: יש להגדיר שם חברה והלוגו כדי שהנתונים המובנים יעבדו כראוי. %1$sמידע נוסף על חשיבות הנתונים המובנים.%2$s

en: A corporation
he_IL: תאגיד

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
he_IL: קישור לארכיון המחבר, עם שם המחבר בטקסט העוגן.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
he_IL: קישור לפוסט עם הכותרת בטקסט העוגן.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
he_IL: קישור לאתר עם תיאור האתר בטקסט העוגן.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
he_IL: קישור לאתר עם שם האתר בטקסט העוגן.

en: A news channel
he_IL: ערוץ חדשות

en: A portfolio
he_IL: פורטפוליו

en: A problem occurred when saving the current step, {{link}}please file a bug report{{/link}} describing what step you are on and which changes you want to make (if any).
he_IL: אירעה בעיה בעת שמירת השלב הנוכחי, {{link}}אנא מלא דו"ח תקלה{{/link}} המתאר באיזה שלב אתה ואילו שינויים ברצונך לבצע (אם ישנם).

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
he_IL: משתנה החלפה לא יכול להתחיל עם "%%cf_" או עם "%%ct_" משום שתחיליות אלה שמורות למשתני ברירת המחדל של התוסף לתכנים מותאמים וטקסונומיות. יש לבחור שם אחר למשתנה.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
he_IL: משתנה החלפה יכול להכיל רק תווים אלפאנומריים, קו תחתון או במקף. יש לשנות את המשתנה.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
he_IL: כבר נרשם משתנה החלפה עם שם זהה. יש לבחור שם אחר למשתנה.

en: A seamless integration between %1$s and %2$s
he_IL: אינטגרציה מלאה בין %1$s לבין %2$s

en: A small offline business
he_IL: עסק פיזי קטן

en: About Page
he_IL: עמוד אודות

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate %s for your site on MyYoast
he_IL: הפעל %s עבור האתר ב-MyYoast

en: Activate your subscription
he_IL: הפעל את המנוי שלך

en: Activated
he_IL: הופעל

en: Activation failed:
he_IL: ההפעלה נכשלה:

en: Add Open Graph meta data
he_IL: הוסף תגיות Open Graph

en: Add Twitter card meta data
he_IL: הוסף תגיות מטה דטה של כרטיס טוויטר

en: Add image
he_IL: הוסף תמונה

en: Add question
he_IL: הוסף שאלה

en: Add related keyphrase
he_IL: הוסף ביטוי מפתח רלוונטיים

en: Add step
he_IL: הוסף שלב

en: Add synonyms
he_IL: הוסף מילים נרדפות

en: Add total time
he_IL: הוסף סה"כ זמן

en: Admin bar menu
he_IL: תפריט בסרגל הניהול

en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
he_IL: מנהל שים לב: דף זה לא מציג תיאור מטא בגלל שאין לו תיאור. ניתן לכתוב תיאור ספציפי לעמוד זה או לגשת לתפריט [%1$s - %2$s] וליצור תיאור גנרי.

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advertiser Content Article
he_IL: מאמר עם תוכן שיווקי

en: All Readability Scores
he_IL: כל מדדי הקריאות

en: All SEO Scores
he_IL: כל ציוני SEO

en: All permalinks were successfully reset
he_IL: כל מבני הקישורים אופסו בהצלחה

en: Allow Control
he_IL: אפשר שליטה

en: Allow customers to pick up their %s order locally
he_IL: אפשר ללקוחות לאסוף את ה%s עצמאית

en: Allow search engines to show this %s in search results?
he_IL: האם לאפשר למנועי חיפוש להציג %s בתוצאות החיפוש?

en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
he_IL: אפשר לנו לעקוב אחר נתונים באתר שלך כדי לשפר את התוסף שלנו.

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
he_IL: חלה תקלה בהערכה של '%1$s'

en: An error occurred loading the %s primary taxonomy picker.
he_IL: חלה תקלה בטעינת הטקסונומיה הראשית %s.

en: An error occurred while checking whether your site can be found by search engines
he_IL: אירעה שגיאה בבדיקה האם האתר יכול להימצא במנועי חיפוש

en: An online shop
he_IL: חנות מקוונת

en: Analysis
he_IL: ניתוח

en: Analysis results
he_IL: תוצאות ניתוח

en: Analyze this page
he_IL: נתח עמוד זה

en: Anchor text for the Homepage
he_IL: טקסט עוגן לעמוד הבית

en: Anchor text for the homepage:
he_IL: טקסט עוגן לעמוד הבית:

en: Archive title
he_IL: כותרת ארכיון

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Archives for
he_IL: ארכיון עבור

en: Archives settings help
he_IL: עזרה בהגדרות ארכיון

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
he_IL: האם האתר מופיע בגוגל חדשות? הגדילו את התנועה מגוגל חדשות על ידי אופטימיזציה יעודית!

en: Are you trying to use multiple keyphrases? You should add them separately below.
he_IL: האם אתה מנסה להשתמש בביטוי מפתח מרובים? יש להוסיף אותם למטה בנפרד.

en: Article
he_IL: מאמר

en: Article type
he_IL: סוג מאמר

en: As the indexability status of your website can only be fetched from %1$s every 15 seconds,
    			a first step could be to wait at least 15 seconds and refresh the Site Health page. If that did not help,
    			%2$sread more about troubleshooting search engine visibility%3$s.
he_IL: מכיוון שניתן לאחזר את מצב האינדקס של האתר מ-%1$s כל 15 שניות, הצעד הראשון יכול להיות לחכות לפחות 15 שניות ולרענן את עמוד בריאות האתר. אם זה לא עזר, %2$sקראו עוד לגבי פתרון בעיות הנראות במנועי החיפוש%3$s.

en: Asterisk
he_IL: כוכבית

en: At Yoast, we are always keen on providing the very best experience for you. To do so, we'd like to collect some data about which other plugins and themes you have installed, and which features you use and don't use. Be assured that we'll never resell that data. And of course, as always, we won't collect any personal data about you or your visitors!
he_IL: ב-Yoast אנו תמיד מעוניינים לספק את החוויה הטובה ביותר עבורך. לשם כך, ברצוננו לאסוף נתונים אודות אילו תוספים ותבניות אחרות התקנת ובאילו תכונות אתה משתמש ולא משתמש. היה סמוך ובטוח שלעולם לא נמכור את הנתונים האלה. וכמובן, כמו תמיד, לא נאסוף שום מידע אישי אודותיך או אודות המבקרים שלך!

en: Attachment caption
he_IL: מצורף הכיתוב

en: Attract more customers near you
he_IL: משוך עוד לקוחות הקרובים אלייך

en: Author archives
he_IL: ארכיון מחברים

en: Author archives settings
he_IL: הגדרת ארכיוני מחברים

en: Available variables
he_IL: משתנים זמינים

en: Baidu verification code
he_IL: קוד אימות של ביידו

en: Baidu verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
he_IL: קודי האימות של באידו יכולים להכיל רק אותיות, מספרים, מקפים וקווים תחתונים. %s

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
he_IL: בגלל שינוי במבנה הקישורים של הקטגוריות, צריך לעבד מחדש חלק מנתוני ה-SEO.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
he_IL: בגלל שינוי במבנה הקישורים של העמוד הראשי, צריך לעבד מחדש חלק מנתוני ה-SEO.

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
he_IL: בגלל שינוי במבנה הקישורים באתר, צריך לעבד מחדש חלק מנתוני ה-SEO.

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
he_IL: בגלל שינוי שנעשה במבנה קישורי התגיות, יש לעבד מחדש חלק מנתוני ה- SEO שלך.

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
he_IL: בהמשך תמצאו את ציוני ה-SEO עבור הפוסט. זה זמן מצוין להתחיל לשפר את הפוסטים.

en: Bing confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
he_IL: קודי האימות של בינג יכולים להכיל אותיות מ-A עד F, מספרים, מקפים וקווים תחתונים. %s

en: Bing verification code
he_IL: קוד אימות של בינג

en: Blog
he_IL: אתר

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Bold the last page
he_IL: הדגש עמוד אחרון

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
he_IL: גם %1$s וגם %2$s יכולים ליצור מפת אתר בפורמט XML. לשתי מפות אתר בפורמט XML אין יתרון מבחינת מנועי חיפוש, והן עלולות להאט את האתר.

en: Both %1$s and %2$s create Open Graph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
he_IL: גם %1$s וגם %2$s יוצרים פלט Open Graph, מה שעלול לגרום לפייסבוק, טוויטר, לינקדאין ורשתות חברתיות אחרות להשתמש בתכנים כתובים ובתמונות לא נכונות כשמשתפים עמודים.

en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
he_IL: גם %1$s וגם %2$s מנהלים את ה-SEO של האתר. הפעלת שני תוספי SEO במקביל יכול להזיק לאתר.

en: Breadcrumb for 404 Page
he_IL: פירורי לחם לעמודי 404

en: Breadcrumb for 404 pages:
he_IL: פירורי לחם לעמודי 404:

en: Breadcrumb settings for %s archive
he_IL: הגדרות פירורי לחם עבור ארכיון %s

en: Breadcrumbs
he_IL: פירורי לחם

en: Breadcrumbs Title
he_IL: כותרת פירורי לחם

en: Breadcrumbs separator:
he_IL: מפריד פירורי לחם:

en: Breadcrumbs settings
he_IL: הגדרות פירורי לחם

en: Breadcrumbs title
he_IL: כותרת פירורי לחם

en: Bulk editor
he_IL: עריכה קבוצתית

en: Bullet
he_IL: נקודה

en: Buy %s
he_IL: קנה %s

en: By enabling this option, attachment URLs become visible to both your visitors and Google. To add value to your website, they should contain useful information, or they might have a negative impact on your ranking.
he_IL: על ידי הפעלת אפשרות זו, כתובות של קבצים מצורפים הופכות לגלוות, הן למבקרים והן לגוגל. כדי להוסיף ערך לאתר, הם צריכים להכיל מידע שימושי, או שהם עשויים להשפיע לרעה על דירוג האתר.

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
he_IL: דרך אגב, ידעת שיש לנו גם %1$sתוסף פרימיום%2$s? הוא מציע מאפיינים מתקדמים, כמו ניהול הפניות ותמיכה במספר ביטויי מפתח. כמו כן, הוא מגיע עם תמיכה אישית 24/7.

en: CSS Validator
he_IL: אימות תקינות CSS

en: CSS class(es) to apply to the steps
he_IL: קלאסים של CSS להחיל על השלבים

en: Can we collect anonymous information about your website and its usage?
he_IL: האם אנו יכולים לאסוף מידע אנונימי אודות האתר שלך והשימוש בו?

en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
he_IL: לא ניתן לקבל את הגודל של %1$s מכיוון שהוא מתארח בשרת חיצוני.

en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
he_IL: לא ניתן לקבל את הגודל של %1$s מסיבות לא ידועות.

en: Canonical URL
he_IL: כתובת קנוניקל

en: Caption
he_IL: כיתוב תמונה

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category URLs
he_IL: קישורי קטגוריות

en: Category URLs in WordPress contain a prefix, usually %s, this feature removes that prefix, for categories only.
he_IL: כתובת הקטגוריה בוורדפרס מכילה קידומת, בדרך כלל %s. תכונה זו מסירה קידומת זו, עבור קטגוריות בלבד.

en: Category description
he_IL: תיאור קטגוריה

en: Change language
he_IL: שינוי שפה

en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
he_IL: שינוי מבנה קישורים יכול להשפיע משמעותית על נראות האתר במנועי חיפוש. מומלץ %1$s לעולם %2$s לא לבצע את זה על אתר חי.

en: Check Google Cache
he_IL: בדיקת זיכרון מטמון של גוגל

en: Check Keyphrase Density
he_IL: בדיקת צפיפות ביטוי מפתח

en: Check links to this URL
he_IL: בדיקת קישורים בכתובת זו

en: Check out %1$s
he_IL: תבדקו את %1$s

en: Check out %s!
he_IL: תבדקו את %s!

en: Checkout Page
he_IL: עמוד תשלום

en: Choose an image
he_IL: בחר תמונה

en: Choose how your %1$s should be described by default in your site's schema.org markup. You can change these settings for individual %1$s.
he_IL: בחר כיצד לתאר %1$s כברירת מחדל בנתוני schema.org של האתר. ניתן לשנות הגדרות אלה עבור %1$s בודדים.

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
he_IL: יש לבחור את האתר שהגדרותיו ישמשו כהגדרות ברירת מחדל לכל אחר חדש שיתווסף לרשת. אם לא יבחר אתר מסוים, יעשה שימשו בהגדרות ברירת המחדל של התוסף.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
he_IL: יש לבחור את הסמל שישמש כמפריד כותרת. מפריד זה יוצג, למשל, בין כותרת הפוסט לבין שם האתר. הסמלים מוצגים בגודל בו הם יופיעו בתוצאות החיפוש.

en: Choose under construction if you want to keep the site out of the index of search engines. Don't forget to activate it once you're ready to publish your site.
he_IL: יש לבחור באפשרות "אתר בהקמה" כדי למנוע ממנועי חיפוש לאנדקס את האתר. לא לשכוח לשנות את האפשרות הזו כשהאתר יהיה מוכן לעלות לאוויר.

en: Choose whether the site represents an organization or a person.
he_IL: בחר אם האתר מייצג ארגון או אדם.

en: Clean
he_IL: נקה

en: Cleanup of %s data failed.
he_IL: ניקוי מידע עבור %s נכשל

en: Clear Image
he_IL: נקה תמונה

en: Click the "%3$s" button to use the meta description already set in the %1$sSearch Appearance Homepage%2$s setting.
he_IL: ליחצו על הכפתור "%3$s" כדי להשתמש בתיאור מטא שכבר הוגדר בהגדרות %1$sתצוגת חיפוש בעמוד הבית%2$s.

en: Close
he_IL: סגור

en: Close snippet editor
he_IL: סגור את עורך הסניפט

en: Close the Wizard
he_IL: סגור את האשף

en: Collection Page
he_IL: עמוד אוסף

en: Colon
he_IL: נקודתיים

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
he_IL: מגיע עם ההבטחה שלנו להחזר כספי תוך 30 יום מבלי לשאול שאלות

en: Comments are displayed on a single page
he_IL: תגובות מוצגות בדף יחיד

en: Comments break into multiple pages
he_IL: הערות נחתכות למספר דפים

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
he_IL: תגובות לפוסטים מוצגות בעמוד בודד. זה בדיוק כמו שאנחנו מציעים. אתה עושה עבודה טובה!

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
he_IL: תגובות לפוסטים מחולקות למספר עמודים. מכיוון שהדבר לא נדרש ב-999 מתוך 1000 מקרים, אנו ממליצים להשבית אפשרות זו. כדי לתקן זאת, יש להסיר את הסימון של "חלק תגובות לעמודים..." בהגדרות הדיון.

en: Configuration Wizard
he_IL: אשף ההתקנה

en: Configure %1$s's Open Graph settings
he_IL: הגדר הגדרות Open Graph עבור %1$s

en: Consider linking to these articles:
he_IL: יש לשקול להוסיף קישורים למאמרים אלה:

en: Consider linking to these {{a}}cornerstone articles:{{/a}}
he_IL: יש לשקול להוסיף קישורים ל{{a}}עוגני תוכן{{/a}} אלה:

en: Considerations
he_IL: נקודות לשיקול דעת

en: Contact Page
he_IL: עמוד יצירת קשר

en: Content Type
he_IL: סוג תוכן

en: Content Types
he_IL: סוג התוכן

en: Content optimization:
he_IL: אופטימיזציית תוכן:

en: Content to put after each post in the feed
he_IL: תוכן שיופיע אחרי כל פוסט בפיד

en: Content to put before each post in the feed
he_IL: תוכן שיופיע לפני כל פוסט בפיד

en: Content type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
he_IL: ארכיון סוגי תוכן להצגה בפירורי לחם של טקסונומיות

en: Continue learning
he_IL: המשך ללמוד

en: Copied!
he_IL: הועתק!

en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
he_IL: העתיקו את כל ההגדרות האלה לכרטיסיית %1$s באתר אחר וליחצו שם על "%1$s".

en: Copy error
he_IL: העתק שגיאה

en: Copy home meta description
he_IL: העתק תיאור מטא של עמוד הבית

en: Copy link
he_IL: העתק קישור

en: Copy link to suggested article: %s
he_IL: העתק קישור למאמר מוצע: %s

en: Cornerstone content
he_IL: עוגני תוכן

en: Cornerstone content should be the most important and extensive articles on your site.
he_IL: עוגני תוכן אמורים להיות המאמרים הכי חשובים ונרחבים באתר.

en: Create %s file
he_IL: צור קובץ %s

en: Create a How-to guide in an SEO-friendly way. You can only use one How-to block per post.
he_IL: צור מדריך How-to בצורה ידידותית לקידום אתרים. ניתן להשתמש רק בבלוק How-to אחד בכל פוסט.

en: Creates XML News Sitemaps
he_IL: יוצר מפת אתר

en: Creating redirects is a %s feature
he_IL: יצירת הפניות היא אפשרות של %s

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Current year
he_IL: שנה נוכחית

en: Dash
he_IL: מפריד

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date archives
he_IL: ארכיון תאריך

en: Date archives settings
he_IL: הגדרות ארכיוני תאריכים

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
he_IL: דפי ארכיון מבוססי תאריך יכולים להיחשב כתוכן כפול במקרים מסוימים.

en: Deactivate %s
he_IL: כיבוי %s

en: Default Article type
he_IL: סוג מאמר ברירת מחדל

en: Default Page type
he_IL: סוג עמוד ברירת מחדל

en: Default for %1$s (%2$s)
he_IL: ברירת מחדל עבור %1$s (%2$s)

en: Default for %2$s, currently: %1$s
he_IL: ברירת מחדל עבור %2$s, נוכחי: %1$s

en: Default settings
he_IL: הגדרות ברירת מחדל

en: Delete question
he_IL: מחק שאלה

en: Delete step
he_IL: מחק שלב

en: Delete total time
he_IL: מחק סה"כ זמן

en: Describe the duration of the instruction:
he_IL: תאר את משך ההוראה:

en: Description
he_IL: תאור

en: Desktop preview
he_IL: תצוגה מקדימה למחשב

en: Desktop result
he_IL: תוצאות דסקטופ

en: Did you know %s also analyzes the different word forms of your keyphrase, like plurals and past tenses?
he_IL: האם ידעת ש%s בוחן גם את ההבדלים בביטויי מפתח, גם בהטיות של יחיד ורבים ואף זמני עבר?

en: Disable
he_IL: כיבוי

en: Disable SEO analysis
he_IL: בטל ניתוח SEO

en: Disable readability analysis
he_IL: בטל ניתוח קריאות

en: Disabled
he_IL: מכובה

en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
he_IL: כיבוי מפות האתר ​​של Yoast SEO לא תשבית את מפות האתר של וורדפרס. במקרים מסוימים, %1$s עלול לגרום לשגיאות SEO באתר %2$s. ניתן לדווח עליהם ב- Google Search Console ובכלים אחרים.

en: Discover why readability is important for SEO.
he_IL: גלה למה קריאות חשובה בשביל SEO.

en: Dismiss this alert
he_IL: סגור הודעה

en: Dismiss this item.
he_IL: בטל פריט זה.

en: Dismiss this notice
he_IL: דחה הודעה זו

en: Do not allow search engines to show %s in search results.
he_IL: אל תאפשר למנועי חיפוש להציג %s בתוצאות חיפוש.

en: Do you want to outrank your competition? %1$s gives you awesome additional features that'll help you to set up your SEO strategy like a professional. Add synonyms and related keywords, use our Premium SEO analysis, the redirect manager and our internal linking tool. %1$s will also give you access to premium support.
he_IL: רוצה להתעלות מעל המתחרים? %1$s מעניק לך מאפיינים נוספים מדהימים שיעזרו לך ליצור אסטרטגיית SEO כמו מקצוען. השתמש בכמה מילות מיקוד, במנהל ההפניות ובכלי שלנו לקישורים פנימיים. עם %1$s תקבל גם גישה לתמיכת פרימיום.

en: Do you want to preview what it will look like if people share this post on %s? You can, with %s.
he_IL: האם אתה רוצה להציג תצוגה מקדימה של איך זה ייראה אם ​​אנשים ישתפו את הפוסט הזה ב-%s? אתה יכול, באמצעות %s.

en: Does your site represent a person or an organization?
he_IL: האם האתר מיצג אדם או ארגון?

en: Does, or will, your site have multiple authors?
he_IL: האם לאתר יש, או יהיו, מחברים מרובים?

en: Easily insert Google Maps, a store locator, opening hours and more
he_IL: הכנס בקלות גוגל מפות, מאתר חנויות, שעות פתיחה ועוד

en: Easy redirect manager
he_IL: מנהל הפניות פשוט וקל

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit &#8220;%s&#8221;
he_IL: ערוך את &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
he_IL: עריכת קבצים

en: Edit snippet
he_IL: ערוך סניפט

en: Edit the content of your %s:
he_IL: עריכת התוכן של הקובץ %s:

en: Eight months ago
he_IL: לפני שמונה חודשים

en: Eleven months ago
he_IL: לפני 11 חודשים

en: Em dash
he_IL: מפריד Em

en: Email
he_IL: אימייל

en: En dash
he_IL: מפריד En

en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
he_IL: הפעל יצירת מפות XML ש-%s יוצר.

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
he_IL: הפעל תכונה זו אם ברצונך לאפשר לפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות להציג תצוגה מקדימה עם תמונה ותיאור כאשר משתפים קישור מהאתר.

en: Enable this feature if you want Twitter to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
he_IL: הפעל תכונה זו אם ברצונך לאפשר לטוויטר להציג תצוגה מקדימה עם תמונה ותיאור כאשר משתפים קישור מהאתר.

en: Enabled
he_IL: פעיל

en: Enhance the experience of sharing posts with videos
he_IL: שפר את חווית שיתוף הפוסטים באמצעות סרטונים

en: Enhanced Slack sharing
he_IL: שיתוף סלאק משופר

en: Enter a description
he_IL: הזן תיאור

en: Enter a focus keyphrase to calculate the SEO score
he_IL: הזן ביטוי מפתח למיקוד כדי לחשב ציון SEO

en: Enter a question
he_IL: הזן שאלה

en: Enter a step description
he_IL: הזן תיאור שלב

en: Enter a step title
he_IL: הזן כותרת שלב

en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
he_IL: יש להכניס את %1$sמזהה האתר%2$s שבהגדרותיו תרצה להשתמש כברירת מחדל עבור כל האתרים שהוספו לרשת. השאר ריק אם אין אתר כזה (במצב זה יעשה שימוש בהגדרות ברירת המחדל של התוסף).

en: Enter the answer to the question
he_IL: הזן תשובה לשאלה

en: Environment
he_IL: סביבה

en: Error 404: Page not found
he_IL: שגיאה 404: הדף לא נמצא

en: Error details: %1$s %2$s %3$s
he_IL: פרטי השגיאה: %1$s %2$s %3$s

en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

en: Errors
he_IL: שגיאות

en: Est. reading time
he_IL: זמן קריאה מוערך

en: Even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
he_IL: למרות שניתן להגדיר כאן הגדרות לרובוטים, כל האתר מוגדר noindex בהגדרות הפרטיות, כך שלהגדרות אלה לא תהיינה השפעה.

en: Everything you need for Google News
he_IL: כל מה שנדרש עבור חדשות גוגל

en: Excerpt
he_IL: תיאור

en: Excerpt only
he_IL: תיאור בלבד

en: Existing %1$s Title
he_IL: כותרת %1$s קיימת

en: Existing Yoast Meta Description
he_IL: תיאור מטא נוכחי

en: Expected an integer as input.
he_IL: ערך מספרי שלם מצופה כקלט

en: Export settings
he_IL: ייצא הגדרות

en: Export your %1$s settings
he_IL: ייצוא הגדרות %1$s

en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
he_IL: ייצוא הגדרות %1$s כדי להעתיק אותם באתר אחר.

en: Extend %s
he_IL: הרחבת %s

en: Extensions
he_IL: הרחבות

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: FAQ Page
he_IL: עמוד שאלות נפוצות

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facebook & Twitter
he_IL: פייסבוק וטוויטר

en: Facebook Debugger
he_IL: פייסבוק דבאגר

en: Facebook Page URL
he_IL: כתובת עמוד פייסבוק

en: Facebook preview
he_IL: תצוגה מקדימה של פייסבוק

en: Facebook profile URL
he_IL: כתובת פרופיל פייסבוק

en: Facebook settings
he_IL: הגדרות פייסבוק

en: Features
he_IL: מאפיינים

en: Feedback
he_IL: משוב

en: File editor
he_IL: עריכת קבצים

en: Filter
he_IL: סנן

en: Filter by Readability Score
he_IL: סינון לפי מדד קריאות

en: Filter by SEO Score
he_IL: סינון לפי ציון SEO

en: Filter by content type
he_IL: סינון לפי סוג תוכן

en: Filter posts list
he_IL: סינון רשימת פוסטים

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
he_IL: גלו כיצד קטע טקסט עשיר יכול לשפר את הנראות ושיעור ההקלקות.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
he_IL: מצא כיצד עוגני תוכן יכולים לעזור לשפר את מבנה האתר.

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
he_IL: גלו כיצד מונה הקישור בתכנים יכול לשפר את SEO.

en: Find out what words your audience uses to find you
he_IL: גלה באילו מילים גולשי האתר משתמשים כדי למצוא אותך

en: Find out why you should upgrade to %s
he_IL: מצא למה כדאי לך לשדרג ל %s

en: First-time SEO configuration
he_IL: הגדרה ראשונה של SEO

en: Five months ago
he_IL: לפני חמישה חודשים

en: Focus keyphrase
he_IL: ביטוי מפתח למיקוד

en: Focus keyphrase not set.
he_IL: לא הוגדרו ביטוי מפתח למיקוד.

en: Focus keyword
he_IL: מילת מפתח למיקוד

en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
he_IL: כדי שתכונה זו תעבוד, %1$s צריך ליצור טבלה במסד הנתונים. לא הצלחנו ליצור טבלה זו באופן אוטומטי.

en: Force rewrite titles
he_IL: חייב שכתוב מחדש של הכותרות

en: Format-based archives
he_IL: ארכיונים מבוססי תבנית

en: Four months ago
he_IL: לפני ארבעה חודשים

en: Frequently Asked Questions
he_IL: שאלות נפוצות

en: Frontpage settings
he_IL: הגדרות דף ראשי

en: General
he_IL: כללי

en: Get %s
he_IL: קבל %s

en: Get Premium
he_IL: קבל פרימיום

en: Get better search results in local search
he_IL: קבלו תוצאות מדוייקות יותר בחיפוש לוקאלי

en: Get more insights at %s
he_IL: תובנות נוספות ב-%s

en: Get real-time suggestions for internal links
he_IL: הצע הצעות ללינקים פנימיים בזמן-אמת

en: Get related keyphrases
he_IL: קבל ביטויי מפתח קשורים

en: Get started quickly with the %1$s %2$sconfiguration wizard%3$s!
he_IL: התחילו במהירות עם %2$sאשף ההתקנה%3$s של %1$s!

en: Get started with Yoast SEO's content analysis for Elementor!
he_IL: התחל לעבוד על ניתוח התוכן של Yoast SEO עבור אלמנטור!

en: Get the %s plugin now
he_IL: קבל את התוסף %s עכשיו

en: Get your Baidu verification code in %1$sBaidu Webmaster Tools%2$s.
he_IL: קבלת קוד אימות של ביידו דרך %1$sכלי מנהלי האתרים של ביידו%2$s.

en: Get your Bing verification code in %1$sBing Webmaster Tools%2$s.
he_IL: קבלת קוד אימות של בינג דרך %1$sכלי מנהלי האתרים של בינג%2$s.

en: Get your Google verification code in %1$sGoogle Search Console%2$s.
he_IL: קבלת קוד אימות של גוגל דרך %1$sקונסולת החיפוש של גוגל%2$s.

en: Get your Yandex verification code in %1$sYandex Webmaster Tools%2$s.
he_IL: קבלת קוד אימות של יאנדקס דרך %1$sכלי מנהלי האתרים של יאנדקס%2$s.

en: Go %s!
he_IL: לך %s!

en: Good
he_IL: טוב

en: Good SEO score
he_IL: ציון SEO טוב

en: Good job!
he_IL: עבודה טובה!

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
he_IL: עבודה טובה! לא נמצאו בעיות SEO משמעותיות.

en: Good results
he_IL: תוצאות טובות

en: Google Ads
he_IL: מודעות גוגל

en: Google Page Speed Test
he_IL: בדיקת מהירות טעינת עמוד

en: Google Rich Results Test
he_IL: בדיקת תוצאות עשירות בגוגל

en: Google Trends
he_IL: גוגל טרנדים

en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
he_IL: גוגל הפסיקה לתמוך ב-API של שגיאות סריקה שלה. לכן, לא ניתן להציג יותר שגיאות סריקה אפשריות. %1$sלמידע נוסף ניתן לקרוא את ההצהרה שלנו בנושא זה%2$s.

en: Google preview
he_IL: תצוגת גוגל

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
he_IL: גוגל מציג את שם האתר בתוצאות חיפוש, אם ברצונך לשנות זאת, ניתן לעשות זאת כאן.

en: Google verification code
he_IL: קוד אימות של גוגל

en: Google verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
he_IL: קודי האימות של גוגל יכולים להכיל רק אותיות, מספרים, מקפים וקווים תחתונים. %s

en: Got it
he_IL: הבנתי

en: Great news: you can, with %1$s!
he_IL: חדשות נהדרות: אתה יכול, עם %1$s!

en: Great news: you can, with %s!
he_IL: חדשות נהדרות: אתה יכול, עם %s!

en: Great! You can activate your premium plugin(s) and receive updates.
he_IL: מצויין! כעת ניתן להפעיל את תוספי הפרימיום ולקבל עידכונים.

en: Greater than sign
he_IL: סימן גדול מ-

en: HTML Validator
he_IL: אימות תקינות HTML

en: Has feedback
he_IL: יש משוב

en: Help on choosing the perfect focus keyphrase
he_IL: עזרה בבחירת ביטוי מפתח מושלמים למיקוד

en: Help on copying the home meta description
he_IL: עזרה בהעתקת תיאור מטא מעמוד הבית

en: Help on the author archives search results setting
he_IL: עזרה בהגדרת תוצאות חיפוש בארכיוני מחברים

en: Help on the authors without posts archive search results setting
he_IL: עזרה בהגדרת תוצאות חיפוש בארכיוני מחברים ללא פוסטים

en: Help on the category prefix setting
he_IL: עזרה בהגדרת קידומות לקטגוריות

en: Help on the date archives search results setting
he_IL: עזרה בהגדרת תוצאות חיפוש בארכיוני תאריכים

en: Help on this search results setting
he_IL: עזרה בהגדרת תוצאות החיפוש

en: Help on: %s
he_IL: עזרה ב: %s

en: Help us improve %s
he_IL: עזור לנו לשפר %s

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
he_IL: דירוג ה-SEO של האתר מצוין! בדוק כאן:

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide this item.
he_IL: הסתר פריט זה.

en: Highlight this result in the text
he_IL: הדגש את התוצאה הזו בטקסט

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Homepage
he_IL: עמוד הבית

en: Homepage &amp; Posts page
he_IL: העמוד הראשי ועמוד הפוסטים

en: How to
he_IL: איך

en: How to insert breadcrumbs in your theme
he_IL: כיצד להכניס פירורי לחם לתבנית

en: How-to
he_IL: מדריך How-to

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
he_IL: בעית SEO רצינית: אתה מונע גישה של רובוטים לאתר.

en: I don't want this site to show in the search results.
he_IL: אני לא רוצה שהאתר יופיע בתוצאות חיפוש.

en: ID
he_IL: מזהה

en: If a Wikipedia page for you or your organization exists, add it too.
he_IL: אם יש לך או לארגון שלך עמוד ויקיפדיה, הוסף גם אותו.

en: If the problem persists, please contact support.
he_IL: אם הבעיה נמשכת,  ליצור קשר עם התמיכה.

en: If this is a live site, %1$sit is recommended that you figure out why the check failed.%2$s
he_IL: אם זהו אתר חי, %1$s מומלץ להבין מדוע הסימון נכשל.%2$s

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
he_IL: אם זה המקרה באתר, ניתן לבחור לכבות אותו (מה שיגרום להפניה אל עמוד הבית), או להוסיף לו %s, כך שהוא לא יופיע בתוצאות החיפוש.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
he_IL: אם אתה חווה בעיות, %1$sאנא מלא דו"ח תקלות%2$s ונעשה כמיטב יכולתנו על מנת לעזור לך.

en: If you choose no, your author archives will be deactivated to prevent  duplicate content issues.
he_IL: אם תבחר שלא, ארכיון המחבר יושבת כדי למנוע כפילויות תוכן.

en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
he_IL: אם לאתר היה קובץ %s והוא היה פתוח לכתיבה, ניתן היה לערוך אותו מכאן.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
he_IL: אם כבר אישרת את האתר עם פינטרסט, ניתן לדלג על השלב הבא.

en: If you know what this means and you do not want to see this message anymore, you can %1$sdismiss this message%2$s.
he_IL: אם אתה יודע מה זה אומר ואתה כבר לא רוצה לראות את ההודעה הזאת, אתה יכול %1$sלבטל את ההודעה%2$s.

en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
he_IL: אם אתה עדיין זקוק לתמיכה ויש לך מנוי פעיל למוצר זה, אפשר לשלוח אימייל אל %s.

en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
he_IL: אם ברצונך לאפשר למנועי חיפוש להציג אתר זה בתוצאותיהם, יש %1$sלעבור להגדרות הקריאה%2$s ולבטל את הסימון בתיבה הנראות במנוע חיפוש.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
he_IL: אם ברצונך להחיל הגדרות <code>meta</code> רובוטים מתקדמות עבור עמוד זה, יש להגדיר אותן בשדה הבא.

en: If you want to double-check your %1$s settings, or change something, you can always %2$sreopen the configuration wizard%3$s.
he_IL: אם ברצונך לבדוק שוב את הגדרות %1$s או לשנות משהו, תמיד ניתן %2$sלפתוח מחדש את אשף התצורה%3$s.

en: If you want to outrank the competition in a specific town or region, check out our %1$s plugin! You’ll be able to easily insert Google maps, opening hours, contact information and a store locator. Besides that %1$s helps you to improve the usability of your contact page.
he_IL: אם אתה רוצה להתעלות על המתחרים בעיר או באזור ספציפי, בדוק את התוסף שלנו, %1$s! תוכל להכניס בקלות לגוגל מפות, שעות פתיחה, מידע ליצירת קשר ומאתר חנויות. חוץ מזה, %1$s עוזר לך לשפר את שימושיות דף יצירת הקשר שלך.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
he_IL: במידה ולאתר יש כותב אחד, ארכיון הכותב יהיה זהה לארכיון של עמוד הבית. הדבר יוצר %1$sבעיית תוכן משוכפל%2$s.

en: If your %s were writable, you could edit it from here.
he_IL: אם הקובץ %s היה פתוח לכתיבה, ניתן היה לערוך אותו מכאן.

en: Immediately pings Google on the publication of a new post
he_IL: מיידע את גוגל באופן מיידי עם כל פרסום של פוסט חדש

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import and Export
he_IL: ייבוא וייצוא

en: Import from other SEO plugins
he_IL: ייבוא הגדרות מתוסף SEO אחר

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
he_IL: ייבוא ​​הגדרות נתמך רק בשרתים שמפעילים PHP 5.3 ומעלה.

en: Import settings
he_IL: ייבוא ​​הגדרות

en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
he_IL: ייבוא הגדרות מהתקנה אחרת של %1$s על ידי הדבקתן כאן ולחיצה על "%2$s".

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
he_IL: ייבוא הגדרות מתוספי SEO אחרים או ייצוא הגדרות לשימוש באתר אחר.

en: Improve sharing on Facebook and Pinterest
he_IL: שיפור שיתופים בפייסבוק ובפינטרסט

en: Improve your post with Yoast SEO
he_IL: שפר את הפוסט באמצעות Yoast SEO

en: Improvements
he_IL: שיפורים

en: Includes a free MyYoast account which gives you access to our free SEO for Beginners course!
he_IL: כולל חשבון MyYoast חינם אשר נותן גישה חינם לקורס ה-SEO שלנו למתחילים!

en: Increase your SEO reach
he_IL: הגדל השפעת SEO

en: Insert question
he_IL: הוסף שאלה

en: Insert step
he_IL: הוסף שלב

en: Instagram URL
he_IL: כתובת אינסטגרם

en: Instagram profile URL
he_IL: כתובת פרופיל אינסטגרם

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
he_IL: מומלץ מאוד להכניס את כותרת הפוסט בכתובת ה-URL של הפוסט. יש לשקול להגדיר את מבנה הקישורים של האתר ל-%s.

en: Item Page
he_IL: עמוד פריט

en: Just another WordPress site
he_IL: עוד אתר וורדפרס

en: Keep
he_IL: שמור

en: Keyphrase
he_IL: ביטוי מפתח

en: Keyphrase volume in the last 12 months on a scale from 0 to 100.
he_IL: כמות ביטויי מפתח ב-12 החודשים האחרונים בסולם שבין 0 ל -100.

en: Keyphrase:
he_IL: ביטוי מפתח:

en: Keyword Research
he_IL: מחקר מילות מפתח

en: Keyword research is essential in any SEO strategy. You decide the search terms you want to be found for, and figure out what words your audience uses to find you. Great keyword research tells you what content you need to start ranking for the terms you want to rank for. Make sure your efforts go into the keywords you actually have a chance at ranking for! The %1$s walks you through this process, step by step.
he_IL: מחקר מילות מפתח הוא שלב חיוני בכל אסטרטגיה SEO. יש להחליט באילו מונחי חיפוש ברצונך להופיע, ולנסות להבין באילו מילות מפתח הגולשים משתמשים כדי למצוא את האתר. מחקר מילות מפתח טוב אומר איזה תוכן האתר צריך כדי להתחיל להיות מדורג במונחים שבהם מעוניינים להופיע. יש לוודא שמירב המאמצים מופנים למילות מפתח שיש סיכוי שתדורגו בהם! %1$s מעביר אותך בתהליך זה, צעד אחר צעד.

en: Keyword research training
he_IL: תרגול מחקר מילות מפתח

en: Knowledge Graph & Schema.org
he_IL: גרף הידע ו-Schema.org

en: Last month
he_IL: חודש שעבר

en: Latest blog posts on %1$s
he_IL: פוסטים אחרונים מהבלוג של %1$s

en: Learn SEO
he_IL: למד SEO

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
he_IL: למד מדוע קישורים חשובים לקידום אתרים.

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
he_IL: למד איך ניתוח SEO יכול לעזור להעלות בדירוג.

en: Learn more about Cornerstone Content.
he_IL: מידע נוסף על עוגני תוכן.

en: Learn more about advanced meta robots settings on our help page.
he_IL: למידע נוסף על הגדרות מטא-רובוטים מתקדמות בעמוד העזרה שלנו.

en: Learn more about canonical URLs on our help page.
he_IL: למידע נוסף על כתובות אתרים קנוניות בעמוד העזרה שלנו.

en: Learn more about marking a link as nofollow or sponsored.
he_IL: למד עוד על סימון קישור כלא לעקוב או ממומן.

en: Learn more about page or content types
he_IL: מידע נוסף על סוגי עמודים או סוגי תכנים

en: Learn more about structured data with Schema.org
he_IL: מידע נוסף על נתונים מובנים באמצעות Schema.org

en: Learn more about the Media and attachment URLs setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרת כתובות מדיה וקבצים מצורפים

en: Learn more about the RSS feed setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרות RSS

en: Learn more about the Webmaster Tools verification
he_IL: מידע נוסף על האימות של כלי מנהלי האתרים

en: Learn more about the archives setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרת ארכיון

en: Learn more about the available variables
he_IL: מידע נוסף על המשתנים הזמינים לשימוש

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
he_IL: למדו עוד על נושא הייתרונות באופטימזציית הנתונים

en: Learn more about the breadcrumbs title setting on our help page.
he_IL: למידע נוסף על כותרת פירורי לחם בעמוד העזרה שלנו.

en: Learn more about the homepage setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרות עמוד הבית

en: Learn more about the knowledge graph setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרת גרף הידע

en: Learn more about the no-follow setting on our help page.
he_IL: למידע נוסף על no-follow בעמוד העזרה שלנו.

en: Learn more about the no-index setting on our help page.
he_IL: למידע נוסף על no-index בעמוד העזרה שלנו.

en: Learn more about the readability analysis
he_IL: מידע נוסף על ניתוח קריאות

en: Learn more about the related keyphrases trend
he_IL: מידע נוסף בנושא טרנדים בביטויי מפתח קשורים

en: Learn more about the related keyphrases volume
he_IL: מידע נוסף בנושא כמות ביטויי מפתח קשורים

en: Learn more about the schema settings
he_IL: מידע נוסף על הגדרת סכימה

en: Learn more about the special pages setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרות עמודים מיוחדים

en: Learn more about the title separator setting
he_IL: מידע נוסף על הגדרת מפריד כותרת

en: Learn more about your social profiles settings
he_IL: מידע נוסף על הגדרות הפרופילים החברתיים שלך

en: Left angle quotation mark
he_IL: סימן ציטוט זוויתי שמאלי

en: Less than sign
he_IL: סימן פחות מ...

en: Link
he_IL: קישור

en: Link edited.
he_IL: הקישור נערך.

en: Link inserted.
he_IL: הקישור הוכנס.

en: Link removed.
he_IL: הקישור הוסר.

en: LinkedIn URL
he_IL: כתובת לינקדאין

en: LinkedIn profile URL
he_IL: כתובת פרופיל לינקדאין

en: List your Frequently Asked Questions in an SEO-friendly way. You can only use one FAQ block per post.
he_IL: רשום את השאלות הנפוצות שלך בצורה ידידותית ל-SEO. ניתן להשתמש בבלוק אחד בלבד בכל פוסט.

en: Low asterisk
he_IL: כוכבית נמוכה

en: MailChimp signup failed:
he_IL: הרשמה למייל-צ'ימפ נכשלה:

en: Make %1$s primary %2$s
he_IL: הפוך את %1$s ל%2$s הראשי

en: Make primary
he_IL: הגדר כראשי

en: Make sure to save your %s for changes to take effect
he_IL: הקפד לשמור את %s כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף

en: Make sure you don't miss out on traffic!
he_IL: ודא שאתה לא מחמיץ את התנועה!

en: Make sure your videos rank and are easy to share with our Video SEO plugin.
he_IL: יש לוודא שהסרטונים מדורגים וקל לשתף אותם באמצעות תוסף ה-SEO שלנו לסרטונים.

en: Make videos responsive through enabling fitvids.js
he_IL: הפוך סרטונים לרספונסיביים באמצעות הפעלת fitvids.js

en: Make your products stand out in Google
he_IL: הבלט את המוצרים שלך בגוגל

en: Manage your %s subscription on MyYoast
he_IL: נהלו את המנוי שלכם ב-%s באמצעות MyYoast

en: Mark as cornerstone content
he_IL: סמן כעוגני תוכן

en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
he_IL: סמן את ה%1$s החשובים ביותר כעוגני תוכן לשיפור מבנה האתר. %2$sמידע נוסף על עוגני תוכן%3$s.

en: Mark this result in the text
he_IL: סמן תוצאה זו בטקסט

en: Marking links with nofollow/sponsored has been disabled for WordPress installs < 5.4.
he_IL: סימון הקישורים עם nofollow / sponsored הושבת עבור התקנות וורדפרס < 5.4.

en: Marks are disabled in current view
he_IL: סימונים אינם פעילים בתצוגה הנוכחית

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media & attachment URLs
he_IL: כתובות מדיה וקבצים מצורפים

en: Medical Web Page
he_IL: עמוד רפואי

en: Meta Desc.
he_IL: תיאור מטא

en: Meta description
he_IL: תיאור מטא

en: Meta description not set.
he_IL: תיאור מטא טרם נקבע.

en: Meta description preview
he_IL: תצוגה מקדימה של תיאור מטא

en: Meta description preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של תיאור מטא:

en: Meta description to use for Author page
he_IL: תיאור מטא בדפי מחברים

en: Meta robots advanced
he_IL: Meta Robots למתקדמים

en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
he_IL: המתודה %1$s() אינה קיימת בקלאס %2$s

en: Middle dot
he_IL: נקודה אמצעית

en: Mobile preview
he_IL: תצוגה מקדימה למובייל

en: Mobile result
he_IL: תוצאות מובייל

en: Mobile-Friendly Test
he_IL: בדיקת תאימות למובייל

en: Modified
he_IL: שונה

en: Modify your %s description by editing it right here...
he_IL: שנה את התיאור של %s על ידי עריכתו כאן...

en: Modify your %s title by editing it right here...
he_IL: שנה את הכותרת של %s על ידי עריכתה כאן...

en: Modify your meta description by editing it right here
he_IL: שנה את תיאור המטא על ידי עריכתו כאן

en: More information
he_IL: מידע נוסף

en: More information %1$sabout %3$s%2$s
he_IL: מידע נוסף %1$sאודות %3$s%2$s

en: More information about %1$s
he_IL: מידע נוסף אודות %1$s

en: Move question down
he_IL: הורד שאלה למטה

en: Move question up
he_IL: העלה שאלה למעלה

en: Move step down
he_IL: הורד שלב למטה

en: Move step up
he_IL: העלה שלב למעלה

en: Multiple authors
he_IL: מחברים מרובים

en: Multiple keyphrases
he_IL: ביטוי מפתח מרובים

en: MySpace URL
he_IL: כתובת מייספייס

en: MySpace profile URL
he_IL: כתובת פרופיל מיי-ספייס

en: Name
he_IL: שם

en: Need support?
he_IL: צריך תמיכה?

en: Needs improvement
he_IL: דרוש שיפור

en: Network Settings
he_IL: הגדרות רשת

en: New %1$s Title
he_IL: כותרת %1$s חדשה

en: New Yoast Meta Description
he_IL: תיאור מטא חדש

en: New question added
he_IL: נוספה שאלה חדשה

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
he_IL: אתרים חדשים ברשת יורשים את הגדרות ה-SEO שלהם מאתר זה.

en: New step added
he_IL: נוסף שלב חדש

en: New: Yoast SEO for Elementor
he_IL: חדש: Yoast SEO עבור אלמנטור

en: News Article
he_IL: מאמר חדשותי

en: Next
he_IL: הבא

en: Nine months ago
he_IL: לפני תשעה חודשים

en: No
he_IL: לא

en: No Archive
he_IL: אין ארכיון

en: No Focus Keyphrase
he_IL: ללא ביטויי מפתח

en: No Image Index
he_IL: אין אינדקס תמונה

en: No JSON object was returned.
he_IL: לא הוחזר אובייקט JSON.

en: No Snippet
he_IL: אין סניפט

en: No ads!
he_IL: ללא פרסומות!

en: No focus keyword was entered
he_IL: לא הוזן ביטוי למיקוד

en: No more dead links
he_IL: בלי קישורים מתים

en: No more dead links a.k.a. 404 pages
he_IL: בלי קישורים מתים, כמו עמודי 404

en: No new notifications.
he_IL: אין הודעות חדשות

en: No numeric value was received.
he_IL: לא התקבל ערך מספרי.

en: No settings found.
he_IL: לא נמצאו הגדרות.

en: No site has been selected to restore.
he_IL: לא נבחר אתר לשחזור.

en: No title
he_IL: ללא כותרת

en: No, I don't want to allow you to track my site data.
he_IL: לא, אני לא רוצה לאפשר לכם לעקוב אחר נתוני האתר שלי.

en: None
he_IL: ללא

en: Not activated
he_IL: אינו מופעל

en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
he_IL: לא סופקו כל השדות הנדרשים. חסר שדה %1$s

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: Not showing %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
he_IL: לא להציג %1$s בתוצאות החיפוש, מבחינה טכנית הם יכילו את תגית meta של %2$s והם לא יכללו במפת האתר. %3$sמידע נוסף על הגדרות תוצאות החיפוש%4$s.

en: Not showing the archive for %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
he_IL: לא להציג עמודי ארכיון עבור %1$s בתוצאות החיפוש, מבחינה טכנית הם יכילו את תגית meta של %2$s והם לא יכללו במפת האתר. %3$sמידע נוסף על הגדרות תוצאות החיפוש%4$s.

en: Not showing the archive for authors in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
he_IL: לא להציג עמודי ארכיון של מחברים בתוצאות החיפוש, מבחינה טכנית הם יכילו את תגית meta של %1$s והם לא יכללו במפת האתר. %2$sמידע נוסף על הגדרות תוצאות החיפוש%3$s.

en: Not showing the archives for authors without posts in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
he_IL: לא להציג עמודי ארכיון של מחברים בלי פוסטים בתוצאות החיפוש, מבחינה טכנית הם יכילו את תגית meta של %1$s והם לא יכללו במפת האתר. %2$sמידע נוסף על הגדרות תוצאות החיפוש%3$s.

en: Not showing the date archives in the search results technically means those will have a %1$s robots meta. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
he_IL: לא להציג עמודי ארכיון של תאריכים בתוצאות החיפוש, מבחינה טכנית הם יכילו את תגית meta של %1$s והם לא יכללו במפת האתר. %2$sמידע נוסף על הגדרות תוצאות החיפוש%3$s.

en: Not supported!
he_IL: לא נתמך!

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
he_IL: שימו לב שהתבנית עלולה עדיין להפיק קישורים לארכיונים, כך שיהיה צורך להסיר אותם בנפרד.

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Number of internal links linking to this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
he_IL: מספר הקישורים החיצוניים לפוסט הזה. ראה "עמודות yoast" טקסט בלשונית "עזרה" לפרטים נוספים

en: Number of outgoing internal links in this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
he_IL: מספר הקישורים הפנימיים היוצאים בפוסט זה. לקבלת מידע נוסף עיינו בטקסט של "עמודות יוסט" בלשונית העזרה.

en: OK
he_IL: תקין

en: OK SEO score
he_IL: ציון SEO תקין

en: Off
he_IL: מכובה

en: On
he_IL: מופעל

en: On this page, you can change the name of your site and choose which separator to use. The separator will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results. Choose the one that fits your brand best or takes up the least space in the snippets.
he_IL: בעמוד זה תוכל לשנות את שם האתר ולבחור במפריד בו יעשה שימוש. המפריד יוצג, בין היתר, בין כותרת האתר ושם האתר. הסמלים מופיעים בגודל בו הם נראים בתוצאות החיפוש. יש לבחור מפריד המתאים בצורה הטובה ביותר למותג או מפריד שתופס הכי פחות רווח בין השדות.

en: Once Weekly
he_IL: פעם בשבוע

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of words that occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on.
he_IL: לאחר הוספת תוכן נוסף, תוצג רשימת מילים המופיעות הכי הרבה בתוכן. הם נותנים אינדיקציה במה התוכן מתמקד.

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
he_IL: כשאתם בטוחים שהאתר שלכם בסדר, אתם יכולים לנקות - פעולה שתסיר את כל המידע המקורי

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
he_IL: אופס, משהו השתבש ולא יכולנו להשלים את האופטימיזציה לנתונים שלך.לחץ בכפתור כדי להתחיל את התהליך מחדש.

en: Open
he_IL: פתח

en: Open in new tab
he_IL: פתח בכרטיסיה חדשה

en: Optimize SEO Data
he_IL: אופטימיזציה לנתוני SEO

en: Optimize your shop's SEO and sell more products!
he_IL: בצע אופטימיזציה ל-SEO של החנות ומכור יותר מוצרים!

en: Optimize your site for Google News
he_IL: בצע אופטימיזציה לאתר בחדשות גוגל

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
he_IL: אופטימיזציה לוידאו תחשוף אותם בתוצאות מנועי חיפוש ותייצר יותר הקלקות!

en: Optimizing SEO data... This may take a while.
he_IL: מבצע אופטימזציה...ייתכן וזה ייקח כמה דקות.

en: Option A: My site is live and ready to be indexed
he_IL: אפשרות א: האתר באוויר ומוכן להיות מאונדקס

en: Option B: My site is under construction and should not be indexed
he_IL: אפשרות ב: האתר עדיין בשלבי הקמה ואינו אמור להיות מאונדקס.

en: Optional. Customize how you want to describe the duration of the instruction
he_IL: אופציונאלי. התאמה אישית של האופן בו ברצונך לתאר את משך ההוראה

en: Optional. This can give you better control over the styling of the steps.
he_IL: אופציונאלי. יכול לתת שליטה טובה יותר על עיצוב השלבים.

en: Organization
he_IL: ארגון

en: Organization name
he_IL: שם הארגון

en: Organization or person
he_IL: ארגון או אדם

en: Organization social profiles
he_IL: פרופילים חברתיים של הארגון

en: Other benefits of %s for you:
he_IL: יתרונות אחרים של %s עבורך:

en: Our Local SEO plugin will help you rank in Google Maps and local results.
he_IL: תוסף Local SEO יעזור לקבל דירוג במפות גוגל ובתוצאות מקומיות.

en: Outgoing internal links
he_IL: קישורים פנימיים יוצאים

en: Outrank the competition with %s
he_IL: נצח את התחרות עם %s

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page %1$d of %2$d
he_IL: עמוד %1$d מתוך %2$d

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Page URL/Slug
he_IL: כתובת/סלאג

en: Page not found
he_IL: העמוד לא נמצא

en: Page number
he_IL: מספר עמוד

en: Page type
he_IL: סוג עמוד

en: Pagenumber
he_IL: מספר עמוד

en: Pagetotal
he_IL: סה"כ דף

en: Parent title
he_IL: כותרת האב

en: Person
he_IL: אדם

en: Personal info
he_IL: מידע אישי

en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Pinterest Rich Pins Validator
he_IL: אימות תקינות פינים-עשירים של פינטרסט

en: Pinterest URL
he_IL: כתובת פינטרסט

en: Pinterest confirmation
he_IL: אישור פינטרסט

en: Pinterest confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
he_IL: קודי האימות של פינטרסט יכולים להכיל אותיות מ-A עד F, מספרים, מקפים וקווים תחתונים. %s

en: Pinterest profile URL
he_IL: כתובת פרופיל פינטרסט

en: Pinterest settings
he_IL: הגדרות פינטרסט

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Pinterest.
he_IL: פינטרסט משתמש בנתוני מטה דטה מסוג Open Graph בדומה לפייסבוק. יש לוודא כי תיבת הסימון של Open Graph מסומנת בלשונית של פייסבוק כדי לבצע אופטיזמציה של האתר בפינטרסט.

en: Please carefully consider the implications and %1$sread this post%2$s if you want more information about the impact of showing media in search results.
he_IL: יש לשקול היטב את ההשלכות וכן %1$sלקרוא את הפוסט הזה%2$s אם ברצונך לקבל מידע נוסף על ההשפעה של הצגת מדיה בתוצאות החיפוש.

en: Please check the format of the Facebook Page URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת עמוד הפייסבוק שהזנת. %s

en: Please check the format of the Instagram URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת האינסטגרם שהזנת. %s

en: Please check the format of the Linkedin URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת הלינקדאין שהזנת. %s

en: Please check the format of the MySpace URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת המייספייס שהזנת. %s

en: Please check the format of the Pinterest URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת הפינטרסט שהזנת. %s

en: Please check the format of the Wikipedia URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת הויקיפדיה שהזנת. %s

en: Please check the format of the Youtube URL you entered. %s
he_IL: יש לבדוק את הפורמט של כתובת היוטיוב שהזנת. %s

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
he_IL: יש לבדוק הפוסטים והעמודים כדי לוודא שהמטה דטה יובא בהצלחה.

en: Please don't show me this notification anymore
he_IL: נא לא להציג יותר התראה זו

en: Please enter a focus keyphrase first to get related keyphrases
he_IL: יש לזין תחילה ביטוי מפתח למיקוד כדי לקבל ביטויי מפתח קשורים

en: Please make a backup of your database before starting this process.
he_IL: אנא הכן גיבוי לבסיס הנתונים לפני תחילת התהליך.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
he_IL: יש לספק תיאור מטא באמצעות עריכת התוכן המופיע למטה.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.
he_IL: ציין תיאור meta על ידי עריכת קטע הקוד למטה. אם לא תעשה זאת, Google תנסה למצוא חלק רלוונטי מהפוסט שלך שיוצג בתוצאות החיפוש.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
he_IL: יש לספק כותרת SEO באמצעות עריכת התוכן המופיע למטה.

en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
he_IL: מומלץ לקרוא %1$s מאמר העזרה זה %2$s כדי לברר כיצד לפתור בעיה זו.

en: Please select a user below to make your site's meta data complete.
he_IL: נא לבחור משתמש כדי להשלים את המידע אודות האתר.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
he_IL: נא לבחור סוג תוכן לטקסונומיה "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
he_IL: נא לבחור טקסונומיה לתוכן מסוג "%s"

en: Please specify if your site is under construction or already active.
he_IL: אנא ציין: האם האתר עדיין בשלבי הקמה? או שהוא כבר פעיל?

en: Please specify what content types you would like to appear in search engines. If you do not know the differences between these, it's best to choose the default settings.
he_IL: יש לציין אילו סוגי תוכן להציג במנועי חיפוש. אם אינך יודע את ההבדלים ביניהם, עדיף להישאר עם הגדרות ברירת המחדל.

en: Please upgrade your WordPress version or install the Gutenberg plugin to get this %1$s feature.
he_IL: יש שדרג את גרסת הוורדפרס או להתקין את תוסף Gutenberg כדי לקבל %1$s.

en: Please wait while %1$s connects to %2$s to get related keyphrases...
he_IL: נא להמתין בזמן ש-%1$s מתחבר אל %2$s כדי לקבל ביטויי מפתח קשורים...

en: Plugin:
he_IL: תוסף:

en: Post Noindexed
he_IL: הפוסט Noindexed

en: Post Status
he_IL: סטטוס

en: Post doesn't exist.
he_IL: הפוסט אינו קיים.

en: Post has an invalid Content Type: %s.
he_IL: לפוסט יש סוג תוכן לא חוקי: %s.

en: Post is set to noindex.
he_IL: מוגדר לא לאנדקס.

en: Post type (plural)
he_IL: סוג פוסט (רבים)

en: Post type (singular)
he_IL: סוג פוסט (יחיד)

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
he_IL: פוסטים %1$s ללא %2$s ביטוי מפתח למיקוד

en: Posts list
he_IL: רשימת פוסטים

en: Posts list navigation
he_IL: ניווט ברשימת הפוסטים

en: Posts that should not show up in search results
he_IL: פוסטים שאמורים להופיע בתוצאות החיפוש

en: Posts with the SEO score: %s
he_IL: פוסטים עם ציון SEO: %s

en: Prefix for Archive breadcrumbs
he_IL: קידומת עבור פירורי לחם של ארכיונים

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
he_IL: קידומת עבור פירורי לחם בעמוד חיפוש

en: Prefix for archive pages:
he_IL: קידומת לעמודי ארכיון:

en: Prefix for breadcrumbs:
he_IL: קידומת לפירורי לחם:

en: Prefix for search result pages:
he_IL: קידומת לעמודי תוצאות חיפוש:

en: Prefix for the breadcrumb path
he_IL: קידומת לנתיב של פירורי לחם

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Premium support
he_IL: תמיכת פרימיום

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he_IL: תצוגה מקדימה של "%s"

en: Preview as:
he_IL: תצוגה מקדימה כ:

en: Preview your page in Facebook and Twitter
he_IL: תצוגה מקדימה של העמוד בפייסבוק ובטוויטר

en: Previous
he_IL: קודם

en: Primary
he_IL: ראשי

en: Primary %s
he_IL: %s ראשי

en: Primary category
he_IL: קטגוריה ראשית

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
he_IL: הגדרות רגישות לפרטיות (מנהלי פייסבוק וכאלה), הגדרות ספציפי לתבנית (שכתוב כותרות) וכמה הגדרות ספציפיות אחרות לא ייובאו לאתרים חדשים.

en: Problems
he_IL: בעיות

en: Profile Page
he_IL: עמוד פרופיל

en: Prominent words
he_IL: מילים בולטות

en: Provide an image of the organization logo
he_IL: ספק תמונה של לוגו הארגון

en: Publication date
he_IL: תאריך פרסום

en: QA Page
he_IL: עמוד שאלות תשובות

en: REST API: Head endpoint
he_IL: REST API: נקודת קצה ראשית

en: RSS feed settings
he_IL: הגדרות פיד RSS

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
he_IL: דירוג גבוה יותר בחיפוש מקומי ובגוגל מפות, בלי לשבור את הראש!

en: Rank better with synonyms & related keyphrases
he_IL: דירוג גבוה יותר באמצעות מילים נרדפות וביטויי מפתח דומים

en: Read more about how %s works.
he_IL: קרא עוד על איך %s עובד

en: Read more about our usage tracking.
he_IL: קרא עוד על מעקב אחר השימוש שלנו.

en: Read more like this on our SEO blog
he_IL: קרא עוד על הנושא בבלוג ה-SEO שלנו

en: Read our %1$sultimate guide to keyword research%2$s to learn more about keyword research and keyword strategy.
he_IL: קרא עוד על %1$s המחקר שלנו על מחקר מילות מפתח %2$s כדי ללמוד על מילות מפתח ואסטרטגיית מילות מפתח.

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
he_IL: קרא מדוע מפות XML חשובות עבור האתר.

en: Readability
he_IL: קריאוּת

en: Readability analysis
he_IL: ניתוח קריאות

en: Readability analysis:
he_IL: ניתוח קריאות:

en: Readability score
he_IL: ציון קריאות

en: Readability: %s
he_IL: קריאות: %s

en: Real Estate Listing
he_IL: רישומי נדל"ן

en: Received internal links
he_IL: קישורים פנימיים שהתקבלו

en: Redirect attachment URLs to the attachment itself?
he_IL: האם להפנות מעמודי קבצים מצורפים לקובץ עצמו?

en: Redirect manager
he_IL: מנהל הפניות

en: Regular
he_IL: רגיל

en: Related keyphrase
he_IL: ביטוי מפתח קשור

en: Related keyphrases
he_IL: ביטויי מפתח קשורים

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove highlight from the text
he_IL: תמחק את ההדגשה מהטקסט

en: Remove keyphrase
he_IL: הסר ביטוי מפתח

en: Remove marks in the text
he_IL: הסר סימונים בטקסט

en: Remove the categories prefix
he_IL: הסר את קידומת הקטגוריות

en: Remove the image
he_IL: הסר תמונה

en: Remove these ads?
he_IL: הסרת מודעות?

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
he_IL: מסיר את ביטוי מפתח למיקוד מה-metabox ומנטרל את כל המלצות ה-SEO.

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
he_IL: מסיר את כרטיסיית ניתוח קריאות מה-metabox ומבטל את כל ההצעות הקשורות לקריאות.

en: Replaced with a custom taxonomies description
he_IL: הוחלף בתיאור טקסונומיה

en: Replaced with a posts custom field value
he_IL: הוחלף בערך של השדה המיוחד

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
he_IL: הוחלף בטקסונומיות פוסטים מופרדים בפסיקים.

en: Replaced with the category description
he_IL: הוחלף בתיאור הקטגוריה

en: Replaced with the content type plural label
he_IL: הוחלף בשם של סוג התוכן בלשון רבים

en: Replaced with the content type single label
he_IL: הוחלף בשם של סוג התוכן בלשון יחיד

en: Replaced with the current page number
he_IL: הוחלף במספר העמוד הנוכחי

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
he_IL: הוחלף במספר העמוד הנוכחי כולל מלל (למשל עמוד 2 מתוך 4)

en: Replaced with the current page total
he_IL: הוחלף במספר העמודים הכולל

en: Replaced with the current search phrase
he_IL: הוחלף בביטוי החיפוש הנוכחי

en: Replaced with the current tag/tags
he_IL: הוחלף בתגיות הנוכחיות

en: Replaced with the date of the post/page
he_IL: הוחלף בתאריך הפוסט/עמוד

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
he_IL: הוחלף בכותרת הרגילה של ארכיון שנוצר על ידי וורדפרס

en: Replaced with the post categories (comma separated)
he_IL: הוחלף בקטגוריות הפוסט (מופרדות בפסיקים)

en: Replaced with the post/page ID
he_IL: הוחלף במזהה של הפוסט/עמוד

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
he_IL: הוחלף בביוגרפיה של מחבר הפוסט/עמוד

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
he_IL: הוחלף בכינוי של מחבר העמוד/פוסט

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
he_IL: הוחלף בתקציר הפוסט/עמוד (או שייווצר באופן אוטומטי אם לא קיים)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
he_IL: הוחלף בתקציר הפוסט/עמוד (ללא יצירה אוטומטית)

en: Replaced with the post/page modified time
he_IL: הוחלף בשעת עדכון הפוסט/עמוד

en: Replaced with the posts focus keyphrase
he_IL: הוחלף בביטוי מפתח למיקוד של הפוסטים

en: Replaced with the primary category of the post/page
he_IL: הוחלף בקטגוריה הראשית של הפוסט / העמוד

en: Replaced with the slug which caused the 404
he_IL: הוחלף במזהה כתובת שיצר שגיאת 404

en: Replaced with the tag description
he_IL: הוחלף בתיאור התגית

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
he_IL: הוחלף במונח ההיררכיה של ההורה

en: Replaced with the term description
he_IL: הוחלף בתיאור המונח

en: Replaced with the term name
he_IL: הוחלף בשם המונח

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
he_IL: הוחלף בכותרת של עמוד-אב

en: Replaced with the title of the post/page
he_IL: הוחלף בכותרת הפוסט/עמוד

en: Report
he_IL: דוח

en: Request method %1$s is not valid.
he_IL: המתודה הנדרשת %1$s אינה תקינה.

en: Restore Site
he_IL: שיחזור אתר

en: Restore site to defaults
he_IL: שיחזור ברירת המחדל של האתר

en: Return to your %s
he_IL: חזרה אל %s

en: Right angle quotation mark
he_IL: סימן ציטוט זוויתי ימני

en: SEO Settings
he_IL: הגדרות SEO

en: SEO Title
he_IL: כותרת SEO

en: SEO analysis
he_IL: ניתוח SEO

en: SEO analysis:
he_IL: ניתוח SEO:

en: SEO data optimization complete
he_IL: אופטימזציית הנתונים הושלמה

en: SEO data optimization is disabled for non-production environments.
he_IL: אופטימיזציה לנתוני SEO מושבתת בסביבות פיתוח.

en: SEO issue: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
he_IL: בעיית SEO: התמונה הראשית צריכה להיות בגודל 200x200 פיקסלים לפחות בכדי שפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות ישתמשו בה.

en: SEO score
he_IL: ציון SEO

en: SEO score: %s
he_IL: ציון SEO: %s

en: SEO settings configured
he_IL: הגדרות SEO הוגדרו

en: SEO title
he_IL: כותרת SEO

en: SEO title preview
he_IL: תצוגה מקדימה של כותרת SEO

en: SEO title preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של כותרת SEO:

en: Satirical Article
he_IL: מאמר סאטירי

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save all
he_IL: שמור הכל

en: Save changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save changes to %s
he_IL: שמור שינויים לקובץ %s

en: Schema
he_IL: סכימה

en: Schema settings
he_IL: הגדרות סכימה

en: Scholary Article
he_IL: מאמר לימודי

en: Scroll to see the preview content.
he_IL: גלול לתצוגה מוקדמת של התוכן.

en: Scroll to see the table content.
he_IL: גלול לצפיה בתוכן הטבלה.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
he_IL: שלבו בצורה חלקה את ווקומרס עם %1$s וקבלו תכונות נוספות!

en: Search Appearance
he_IL: תצוגת חיפוש

en: Search Console
he_IL: קונסולת חיפוש

en: Search Results Page
he_IL: עמוד תוצאות חיפוש

en: Search engine visibility
he_IL: נראות במנוע חיפוש

en: Search engines and other websites can still send traffic to your deleted post.
he_IL: מנועי חיפוש ואתרי אינטרנט אחרים עדיין יכולים לשלוח תנועה לפוסט שנמחק.

en: Search engines should ignore this link (mark as %1$snofollow%2$s)%3$s
he_IL: על מנועי חיפוש להתעלם מקישור זה (סמן כ-%1$snofollow%2$s)%3$s

en: Search engines should show "%1$s" in search results:
he_IL: מנועי חיפוש יציגו את "%1$s" בתוצאות החיפוש:

en: Search pages
he_IL: דפי חיפוש

en: Search phrase
he_IL: ביטוי חיפוש

en: Security: no advanced or schema settings for authors
he_IL: אבטחה: אין הגדרות מתקדמות או סכימה עבור מחברים

en: See the XML sitemap.
he_IL: צפיה במפת XML של האתר.

en: See who contributed to %1$s.
he_IL: ראה מי תרם ל-%1$s.

en: Select a user...
he_IL: בחירת משתמש...

en: Select country
he_IL: בחירת מדינה

en: Select the primary %s
he_IL: בחירת %s ראשי

en: Separator
he_IL: מפריד

en: Separator between breadcrumbs
he_IL: מפריד בין הפריטים בפירורי לחם

en: Serving local customers?
he_IL: משרתים לקוחות מקומיים?

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings Updated.
he_IL: עדכון הגדרות.

en: Settings could not be imported:
he_IL: לא ניתן לייבא את ההגדרות:

en: Settings for %s archive
he_IL: הגדרות עבור ארכיון %s

en: Settings for single %s URLs
he_IL: הגדרות עבור %s יחיד

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Settings successfully imported.
he_IL: הגדרות יובאו בהצלחה.

en: Seven months ago
he_IL: לפני שבעה חודשים

en: Share your post!
he_IL: שתף את הפוסט שלך!

en: Should search engines follow links on this %1$s?
he_IL: האם מנועי חיפוש צריכים לעקוב אחרי הקישורים ב%1$s?

en: Should search engines follow links on this %s
he_IL: האם מנועי חיפוש צריכים לעקוב אחרי הקישורים ב%s

en: Show
he_IL: הצג

en: Show %s in search results?
he_IL: הצג %s במנועי חיפוש

en: Show All Content Types
he_IL: הצג את כל סוגי התכנים

en: Show Blog page
he_IL: הצג עמוד בלוג

en: Show SEO settings for %1$s
he_IL: הצג הגדרות SEO עבור %1$s

en: Show blog page in breadcrumbs
he_IL: הצג עמוד בלוג בפירורי לחם

en: Show debug information
he_IL: הצג מידע לניפוי תקלות

en: Show results for:
he_IL: הצג תוצאות עבור:

en: Show this item.
he_IL: הצג פריט זה.

en: Show your videos in Google Videos
he_IL: הצג את הסרטונים שלך בגוגל וידאו

en: Showing step items as an ordered list.
he_IL: מציג צעדים כרשימה ממוספרת.

en: Showing step items as an unordered list
he_IL: מציג צעדים כרשימה לא ממוספרת.

en: Sign Up!
he_IL: הירשם!

en: Sign up for our newsletter if you would like to keep up-to-date about %1$s, other cool plugins by %2$s, and interesting news and tips from the world of SEO.
he_IL: הירשם לניוזלטר שלנו אם אתה רוצה לשמור על עדכני %1$s, תוספים מגניבים אחרים על ידי%2$s, וכן חדשות מעניינות וטיפים מהעולם של SEO.

en: Site Admins (default)
he_IL: מנהלי אתר (ברירת מחדל)

en: Site ID
he_IL: ה-ID של האתר

en: Site title
he_IL: שם האתר

en: Site type
he_IL: סוג אתר

en: Site with ID %d not found.
he_IL: אתר עם מזהה %d לא נמצא.

en: Six months ago
he_IL: לפני שישה חודשים

en: Slug
he_IL: סלאג

en: Slug preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של הסלאג:

en: Small tilde
he_IL: טילדה קטנה

en: Social
he_IL: חברתי

en: Social Media Posting
he_IL: פרסום ברשתות חברתיות

en: Social media preview
he_IL: תצוגה ברשתות חברתיות

en: Social previews
he_IL: תצוגות מקדימות לרשתות חברתיות

en: Something else
he_IL: אחר

en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
he_IL: משהו השתבש ולא הצלחנו להשלים את האופטימיזציה לנתוני SEO. נא %1$s להתחיל שוב את התהליך %2$s.

en: Something went wrong. Please reload the page.
he_IL: משהו השתבש. טען מחדש את העמוד בבקשה.

en: Sorry, there's no data available for that keyphrase/country combination.
he_IL: אין נתונים זמינים עבור צירוף ביטוי מפתח / מדינה.

en: SoundCloud profile URL
he_IL: כתובת פרופיל סאונד-קלאוד

en: Special Pages
he_IL: דפים מיוחדים

en: Start SEO data optimization
he_IL: התחל אופטימיזציית נתונים

en: Start ranking better for your videos
he_IL: התחל דירוג טוב יותר עבור הוידיאו שלך

en: Start to optimize your site for Google News traffic today!
he_IL: התחל לייעל את האתר שלך לתנועה מגוגל-חדשות עוד היום!

en: Step %1$d: %2$s
he_IL: שלב %1$d: %2$s

en: Step 1: Create a backup
he_IL: שלב 1: צור גיבוי

en: Step 2: Import
he_IL: שלב 2: יבוא

en: Step 3: Check your data
he_IL: שלב 3: בדוק את המידע

en: Step 4: Run the configuration wizard
he_IL: שלב 4 - התחל את אשף ההתקנה

en: Step 5: Clean up
he_IL: שלב 5: ניקוי

en: Stop SEO data optimization
he_IL: עצור את האופטימיזציה

en: Stop losing customers to other local businesses
he_IL: הפסק לאבד לקוחות למתחרים המקומיים שלך

en: Structured Data
he_IL: נתונים מובנים

en: Success!
he_IL: הצלחה!

en: Success: %s
he_IL: הצלחה: %s

en: Summary
he_IL: תקציר

en: Summary with large image
he_IL: תקציר עם תמונה גדולה

en: Super Admins only
he_IL: סופר מנהלים בלבד

en: Superfast internal linking suggestions
he_IL: הצעות סופר מהירות לקישורים פנימיים

en: Synonyms & related keyphrases
he_IL: מילים נרדפות וביטוי מפתח דומים

en: Tag
he_IL: תגית

en: Tag description
he_IL: תיאור תגית

en: Tagline
he_IL: תיאור האתר

en: Take note:
he_IL: רשום הערה:

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for content types
he_IL: טקסונומיה להצגה בפירורי לחם של סוגי תוכן

en: Team Yoast
he_IL: צוות Yoast

en: Tech Article
he_IL: מאמר טכנולוגי

en: Ten months ago
he_IL: לפני עשרה חודשים

en: Term description
he_IL: תיאור מונח

en: Term hierarchy
he_IL: היררכיית מונחים

en: Term is set to noindex.
he_IL: המונח מוגדר כ-noindex.

en: Term title
he_IL: כותרת מונח

en: Term404
he_IL: מונח 404

en: Text link counter
he_IL: מונה קישורים בטקסט

en: That means that the form and information below is disabled, and not used.
he_IL: משמעות הדבר היא כי הטופס והמידע שלהלן מושבתים, ולא נעשה בהם שימוש.

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
he_IL: תפריט סרגל הניהול של %1$s מכיל קישורים שימושיים לכלים של צד שלישי לצורך ניתוח עמודים והוא מאפשר לכם לראות בקלות אם יש לכם הודעות חדשות.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
he_IL: התקנת התוסף %1$s לא הושלמה. אנא פנה אל %2$sהוראות ההתקנה%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
he_IL: התוסף %1$s עלול ליצור בעיות כשמשתמשים בו יחד עם %2$s.

en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
he_IL: פונקציית היבוא של  %s משתמשת בטבלאות זמניות במסדי נתונים. נראה שהתקנת הוורדפרס באתר זה אינה יכולה לעמוד בעומס לביצוע המשימה, יש להתייעץ עם חברת האכסון.

en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
he_IL: הרחבת %s מציעה הצעות ותובנות עבור מילות מפתח הקשורות לביטוי המיקוד שהוזן.

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
he_IL: ניתוח SEO מציע הצעות לשיפור SEO עבור תכני האתר.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
he_IL: נראה כי ההרחבה Standard PHP Library (SPL)  אינה זמינה. נא לפנות לחברת האחסון להפעיל אותה.

en: The URL that this page should redirect to.
he_IL: כתובת ה URL אליו דף זה פונה.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
he_IL: בהגדרות המתקדמות בתיבת המטא %1$s יכול למשתמש להסיר פוסטים מתוצאות החיפוש או לשנות את הכתובת הקנונית. ההגדרות בלשונית הסכימה מאפשרות למשתמש לשנות מטא נתונים של סכימות עבור פוסט. סביר להניח שלא תרצו שאף מחבר יוכל לשנות את ההגדרות, ולכן, כברירת מחדל, רק עורכים ומנהלי יכולים לעשות זאת. על מנת לאפשר לכל המשתמשים לשנות את הגדרות מטא הנתונים יש להגדיר "%2$s"

en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
he_IL: למרבה הצער, הדפדפן בו אתה משתמש כרגע ישן למדי. מכיוון שאנו שואפים להעניק לך את החוויה הטובה ביותר האפשרית, איננו תומכים יותר בדפדפן זה. במקום זאת, אנא השתמש ב-%1$sפיירפוקס%2$s, %4$sכרום%4$s או %3$sמיקרוסופט אדג'%4$s.

en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
he_IL: כתובת קנוניקל אליה צריך דף זה להפנות. ניתן להשאיר ריק לברירת המחדל של מבנה הקישורים. תומך גם ב%1$sדומיינים שונים%2$s.

en: The configuration wizard helps you to easily configure your site to have the optimal SEO settings.
he_IL: אשף ההתקנה מאפשר להגדיר בקלות הגדרות SEO אופטימליות לאתר.

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
he_IL: עוגני תוכן מאפשרים לסמן ולסנן עוגני תוכן באתר.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
he_IL: הגדרת ברירת המחדל של האתר צריכה להיות ערך מספרי של האתר בו יש להשתמש כברירת מחדל.

en: The default card type to use
he_IL: השתמש בכרטיס מסוג

en: The file size of the uploaded image is too large for %s. File size must be less than %s.
he_IL: גודל הקובץ של התמונה שהועלתה גדול מדי עבור %s. גודל הקובץ חייב להיות פחות מ-%s.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
he_IL: כנראה שהמסנן אינו פעיל, יש לפנות לחברת האכסון כדי להפעיל אותו.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
he_IL: פתרון ה-SEO הכולל הראשון עבור וורדפרס, הכולל ניתוח עמוד, מפות אתר ועוד.

en: The following words occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on. If the words differ a lot from your topic, you might want to rewrite your content accordingly.
he_IL: המילים הבאות מופיעות הכי הרבה בתוכן. הן נותנות אינדיקציה במה התוכן מתמקד. אם המילים שונות מאוד מהנושא, אולי כדאי לכתוב תוכן בהתאם.

en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
he_IL[0]: הטופס מכיל שגיאה %1$s. %2$s
he_IL[1]: הטופס מכיל %1$s שגיאות. %2$s

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s and %s.
he_IL: הפורמט של התמונה שהועלה אינו נתמך. הפורמטים הנתמכים הם: %s, %s ו-%s.

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s, %s and %s.
he_IL: הפורמט של התמונה שהועלתה אינו נתמך. הפורמטים הנתמכים הם: %s, %s, %s ו-%s.

en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
he_IL: עמודות הקישורים מציגות את מספר המאמרים באתר זה המקשרים %3$sאל%4$s המאמר הזה ומספר הקישורים המקושרים %3$sמתוך%4$s המאמר הזה. למידע נוסף על %1$sהצגת שימוש בתכונות אלה לשיפור הקישורים הפנימיים%2$s, מה שמשפר מאוד את ה-SEO.

en: The meta description contains %1$d sentence %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten this sentence. | The meta description contains %1$d sentences %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten these sentences.
he_IL[0]: תיאור המטא מכיל משפט %1$d %2$s עם למעלה מ- %3$s מילים%4$s. נסה לקצר את משפט זה.
he_IL[1]: תיאור המטא מכיל %1$d משפטים %2$s עם למעלה מ- %3$s מילים%4$s. נסה לקצר את משפטים האלה.

en: The meta description contains no sentences %1$sover %2$s words%3$s.
he_IL: תיאור המטא לא כולל משפטים %1$sעם למעלה מ- %2$s מילים%3$s.

en: The name of the organization
he_IL: שם הארגון

en: The name of the person
he_IL: השם של הבן אדם

en: The number of headers and header labels don't match.
he_IL: מספר הכותרות ותוויות הכותרת אינם תואמים.

en: The person
he_IL: האדם

en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
he_IL: התוסף %2$s משנה את פלט האתר שלך, ובתוך כך מבדיל בין מנועי חיפוש לבין משתמשים רגילים. תהליך זה נקרא "Cloaking". אנו ממליצים לך מאוד לכבות אותו.

en: The post %1$s appeared first on %2$s.
he_IL: הפוסט %1$s הופיע לראשונה ב-%2$s.

en: The post could not be found.
he_IL: לא ניתן למצוא את הפוסט.

en: The premium version of %1$s with more features & support.
he_IL: גרסת פרימיום של %1$s עם תמיכה ומאפיינים נוספים.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
he_IL: ניתוח הקריאות מציע הצעות לשיפור המבנה והסגנון של תכני האתר.

en: The request to Ryte returned an error.
he_IL: הבקשה אל Ryte החזירה שגיאה.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
he_IL: הקו מפריד שהוגדר בתבנית שלך %s תגית.

en: The settings on this page allow you to specify what the default search appearance should be for any type of content you have. You can choose which content types appear in search results and what their default description should be.
he_IL: ההגדרות בדף זה מאפשרות להגדיר את הנראות בחיפוש המוגדר כברירת מחדל עבור כל סוג של תוכן שיש באתר. ניתן לבחור אילו סוגי תוכן יופיעו בתוצאות החיפוש ומה יהיה תיאור ברירת המחדל שלהם.

en: The site's name
he_IL: שם האתר

en: The site's tagline
he_IL: תיאור האתר

en: The submitted value was: %s
he_IL: הערך שנשלח היה: %s

en: The term could not be found.
he_IL: לא ניתן למצוא את המונח.

en: The term is considered invalid. The following reason was given by WordPress: %s
he_IL: המונח נחשב כפסול. סיבה של וורדפרס לכך היא: %s

en: The text link counter feature is not working as expected
he_IL: מונה הקישורים אינו פועל כמצופה

en: The text link counter helps you improve your site structure.
he_IL: מונה קישור בתוכן מסייע לשפר את מבנה האתר.

en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
he_IL: מונה קישור עוזר לשפר את מבנה האתר. %1$s גלו כיצד מונה הקישורים יכול לשפר את ה-SEO%2$s.

en: The text link counter is working as expected
he_IL: מונה הקישור פועל כמצופה

en: There is a new notification. | There are new notifications.
he_IL[0]: ישנה הודעה חדשה
he_IL[1]: ישנן הודעות חדשות

en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
he_IL: אלו הן ההגדרות עבור התוסף %1$s מאת %2$s

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
he_IL: הגדרות Open Graph אלה כוללות את הכותרת, התיאור והתמונה המשמשות בעמוד הראשי של האתר.

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
he_IL: דפים אלה יהיו %s כברירת מחדל, כך שהם לא יופיעו בתוצאות החיפוש.

en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
he_IL: נקודת קצה של REST API עבור %1$s מציגות את כל נתוני המטא שצריך לכתובת ספציפית. הדבר יקל מאוד על אתרי וורדפרס להשתמש ב-%1$s עבור כל נתוני המטא SEO שלהם.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
he_IL: זה מוסיף את שם המחבר ואומדן זמן קריאה כאשר המאמר משותף בסלאק.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s. You can be either an organization, or a person.
he_IL: מידע זה מוצג במטה דטה באתר. הוא מיועד להופיע ב%1$sגרף הידע של גוגל%2$s. ניתן לייצג אדם או ארגון.

en: This feature has been disabled by the network admin.
he_IL: תכונה זו הושבתה על ידי מנהל הרשת.

en: This feature has been disabled since subsites never send tracking data.
he_IL: תכונה זו הושבתה מכיוון שאתרי משנה לעולם לא שולחים נתוני מעקב.

en: This feature includes and replaces the Text Link Counter and Internal Linking Analysis
he_IL: תכונה זו כוללת ומחליפה את מונה קישורי הטקסט וניתוח הקישורים הפנימי

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
he_IL: אפשרות זו מוסיפה לפיד ה-RSS קישורים לאתר ולפוסט הספציפי, כך שגנבי תוכן ומכונות אוטומטיות יקשרו בחזרה לאתר זה. הדבר יכול לעזור למנועי חיפוש לזהות את מקור התוכן המועתק.

en: This helps search engines understand your website and your content. You can change some of your settings for this page below.
he_IL: הדבר עוזר למנועי חיפוש להבין את האתר והתוכן שלו. בהמשך ניתן לשנות חלק מההגדרות הללו.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
he_IL: תמונת ברירת מחדל לשיתוף כאשר העמוד/פוסט אינו מכיל תמונה ראשית.

en: This information will be used in Google's Knowledge Graph Card, the big block of information you see on the right side of the search results.
he_IL: מידע זה ישמש את כרטיסיית גרף הידע של גוגל, הבלוק הגדול עם המידע שניתן לראות בעמוד תוצאות החיפוש.

en: This is a sponsored link or advert (mark as %1$ssponsored%2$s)%3$s
he_IL: זהו קישור או מודעה ממומנים (סמן כ-%1$ssponsored%2$s)%3$s

en: This is below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
he_IL[0]: זה מתחת למינימום המומלץ של מילה %5$d. %3$s יש להוסיף תוכן נוסף %4$s.
he_IL[1]: זה מתחת למינימום המומלץ של %5$d מילים. %3$s יש להוסיף תוכן נוסף %4$s.

en: This is far below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is far below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
he_IL[0]: זה הרבה מתחת למינימום המומלץ מילה %5$d. %3$s יש להוסיף תוכן נוסף %4$s.
he_IL[1]: זה הרבה מתחת למינימום המומלץ של %5$d מילים. %3$s יש להוסיף תוכן נוסף %4$s.

en: This is slightly below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd a bit more copy%4$s. | This is slightly below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd a bit more copy%4$s.
he_IL[0]: התוכן הוא מעט מתחת למינימום המומלץ של מילה %5$d. %3$s יש להוסיף תוכן נוסף %4$s.
he_IL[1]: התוכן הוא מעט מתחת למינימום המומלץ של %5$d מילים. %3$s יש להוסיף תוכן נוסף %4$s.

en: This is what shows in the search results when people find your homepage. This means this is probably what they see when they search for your brand name.
he_IL: זה מה שמוצג בתוצאות החיפוש כאשר אנשים מוצאים את עמוד בית. כלומר, זה כנראה מה שהם יראו כשהם יחפשו את המותג.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
he_IL: זה חייב להיות אתר קיים. האתר %s לא קיימת או סומן כנמחק.

en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
he_IL: כרטיסייה זו מאפשרת להשבית באופן סלקטיבי הרחבות של %1$s עם צדדים שלישיים עבור כל האתרים ברשת. כברירת מחדל כל ההרחבות מופעלות, מה שמאפשר למנהלי האתרים לבחור בעצמם אם הם רוצים להפעיל או לכבות הרחבה מסויימת לאתר שלהם. כאשר הרחבה מסויימת מושבתת כאן, מנהלי האתרים כלל לא יוכלו להשתמש בהרחבה זו.

en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
he_IL: כרטיסייה זו מאפשרת להשבית באופן סלקטיבי תכונות של %s עבור כל האתרים ברשת. כברירת מחדל כל התכונות מופעלות, מה שמאפשר למנהלי האתרים לבחור בעצמם אם הם רוצים להפעיל או לכבות תכונה מסויימת לאתר שלהם. כאשר תכונה מסויימת מושבתת כאן, מנהלי האתרים כלל לא יוכלו להשתמש בתכונה זו.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
he_IL: כלי זה מאפשר לשנות בקלות קבצים חשובים לשיפור ה-SEO, לדוגמה קובץ robots.txt וקובץ .htaccess.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
he_IL: כלי זה מאפשר לך לבצע שינויים בכותרות ובתיאורי עמודים ומאמרים במהירות ללא צורך בכניסה לעורך טקסט של כל עמוד בנפרד.

en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
he_IL: פעולה זו תייבא את נתונים המטא של הפוסט כמו כותרות SEO ותיאורי SEO אל תוך נתוני המטא של %1$s. היא תעשה זאת רק כשאין עדיין מטא נתונים קיימים של %1$s. הנתונים המקוריים יישארו במקומם.

en: Three months ago
he_IL: לפני שלושה חודשים

en: Time needed:
he_IL: זמן נדרש:

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Separator
he_IL: מפריד כותרת

en: Title separator symbol
he_IL: סמל מפריד הכותרת

en: Title settings
he_IL: הגדרות כותרת

en: Title to use for Author page
he_IL: כותרת בדף מחבר

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
he_IL: כותרת לשימוש בעמוד זה בנתיב של פירורי לחם

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
he_IL: כדי %1$sלאשר את האתר עם פינטרסט%2$s, יש להוסף תגית מטא כאן:

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
he_IL: כדי שיתאפשר לכם לבצע הפניה ולתקן את הבעיה בזו, אתם צריכים %1$s. אתם יכולים לרכוש את התוסף, כולל שנה של תמיכה תכנית ועדכונים, ב- %2$s.

en: To change the social accounts used for your site, update the details for %1$s.
he_IL: כדי לשנות את החשבונות החברתיים המשמשים את האתר, יש לעדכן את הפרטים עבור %1$s.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter your site social profiles data below.
he_IL: בכדי לאפשר למנועי חיפוש לדעת לאיזה רשת חברתית האתר מקושר, יש להכניס את המידע החברתי כאן.

en: To make your site represent a Company or Organization go to %1$sSearch Appearance%2$s and set Organization or Person to "Organization".
he_IL: כדי שהאתר ייצג חברה או ארגון, גשו אל %1$s תצוגת חיפוש%2$s והגדירו "ארגון" בשדה "ארגון או אדם".

en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
he_IL: כדי להציג את שגיאות הסריקה הנוכחיות, %1$sיש לבקר בקונסולת החיפוש של גוגל%2$s.

en: Toggle %1$s's XML Sitemap
he_IL: פתח מפות XML של %1$s

en: Tools
he_IL: כלים

en: Trend
he_IL: מגמה

en: Truly optimize your site for a local audience with our %s plugin! Optimized address details, opening hours, store locator and pickup option!
he_IL: ניתן לייעל עוד יותר את האתר עבור קהל מקומי באמצעות %s! אופטימיזציית כתובות, שעות פתיחה, איתור חנות ואפשרויות איסוף!

en: Try to make shorter sentences to improve readability
he_IL: יש לנסות לקצר משפטים כדי לשפר קריאות

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability
he_IL: יש לנסות לקצר משפטים, עם מילים פשוטות יותר, כדי לשפר קריאות

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
he_IL: ניסינו לבנות את מפתח המטמון למפת אתר, אך השילוב של תחילית וסופית משאיר מעט מדי מקום מכדי לעשות זאת. ככל הנראה העמוד שנמצא מעבר לטווח המצופה.

en: Tumblr profile URL
he_IL: כתובת פרופיל טמבלר

en: Twelve months ago
he_IL: לפני 12 חודשים

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Twitter Username
he_IL: משתמש טוויטר

en: Twitter preview
he_IL: תצוגה מקדימה של טוויטר

en: Twitter settings
he_IL: הגדרת טוויטר

en: Twitter username (without @)
he_IL: משתמש טוויטר (ללא @)

en: Twitter usernames can only contain letters, numbers, and underscores. %s
he_IL: שמות משתמש בטוויטר יכולים להכיל רק אותיות, מספרים וקווים תחתונים. %s

en: Twitter uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Twitter.
he_IL: טוויטר משתמש בנתוני מטה דטה מסוג Open Graph בדומה לפייסבוק. יש לוודא כי תיבת הסימון של Open Graph מסומנת בלשונית של פייסבוק כדי לבצע אופטיזמציה של האתר בטוויטר.

en: Two months ago
he_IL: לפני חודשיים

en: Uncategorized
he_IL: ללא קטגוריה

en: Unfortunately we cannot save changes to your SEO settings while you are working on a draft of an already-published %1$s. If you want to save your SEO changes, make sure to click 'Update', or wait to make your SEO changes until you are ready to update the %1$s.
he_IL: למרבה הצער לא ניתן לשמור שינויים בהגדרות ה-SEO בזמן שאתה עובד על טיוטה של %1$s שכבר פורסמה. אם ברצונך לשמור את שינויי ה-SEO, יש להקפיד ללחוץ על 'עדכן', או להמתין לבצע שינויי SEO עד שתהיה מוכן לעדכן את %1$s.

en: Unlink
he_IL: הסר קישור

en: Unordered list
he_IL: רשימה לא ממוספרת

en: Updated %s
he_IL: %s עודכן

en: Upgrade to %s
he_IL: שדרג אל %s

en: Upgrade to Premium
he_IL: שדרג לפרימיום

en: Upgrade your %s plan
he_IL: שדרג את חבילת %s שלך

en: Upload Image
he_IL: העלאת תמונה

en: Upon saving, this setting will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched. | Upon saving, these settings will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched.
he_IL[0]: לאחר השמירה, הגדרה זו תחול על כל ה%1$s. כל ה%1$s שהוגדרו ידנית לא יושפעו.
he_IL[1]: לאחר השמירה, הגדרה זו תחול על כל ה%1$s. כל ה%1$s שהוגדרו ידנית לא יושפעו.

en: Url preview
he_IL: תצוגה מקדימה של כתובת אתר

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
he_IL: האופן שימוש בפירורי לחם מוסבר ב%1$sמדריך ליישום פירורי לחם%2$s.

en: Usage tracking
he_IL: מעקב שימוש

en: Use %1$s breadcrumbs instead of %2$s ones
he_IL: השתמש בפירורי לחם של %1$s במקום אלו של %2$s

en: Use Image
he_IL: השתמש בתמונה

en: User description
he_IL: תיאור משתמש

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
he_IL: באמצעות טופס זה ניתן לשחזר את הגדרות ברירת המחדל.

en: Variable
he_IL: משתנה

en: Vertical bar
he_IL: קו אנכי

en: View
he_IL: הצג

en: View &#8220;%s&#8221;
he_IL: הצג "%s"

en: Volume
he_IL: כמות

en: WARNING:
he_IL: אזהרה:

en: WP Page Title
he_IL: כותרת של וורדפרס

en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
he_IL: המתן כשבוע עד ש-%1$s יעבד אוטומטית את רוב התוכן ברקע.

en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
he_IL: רוצה ללמוד SEO מצוות יוסט? בדוק את %1$s שלנו!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
he_IL: אזהרה: למרות שניתן להגדיר כאן הגדרות לרובוטים, כל האתר מוגדר noindex בהגדרות הפרטיות, כך שלהגדרות אלה לא תהיינה השפעה.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
he_IL: אזהרה: הקישור הוכנס אך יכולות להיות שגיאות. נא לבדוק אותו.

en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
he_IL: המשתנה %1$s לא ניתן לשימוש בתבנית זו. למידע נוסף ראו %2$s.

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
he_IL: לא נמצאו מאמרים רלוונטיים באתר שאליהם ניתן לקשר מהפוסט.

en: We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
he_IL: אנו מעריכים שבגלל גודל האתר, הדבר עשוי לארוך זמן רב. כחלופה להמתנה, ניתן:

en: We estimate this will take a couple of minutes.
he_IL: אנו מעריכים שזה יארך מספר דקות.

en: We estimate this will take less than a minute.
he_IL: אנו מעריכים שזה יארך פחות מדקה.

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
he_IL: יש לנו קורסים מקוונים בחינם ובתשלום ללימוד כל מה שצריך לדעת על קידום אתרים.

en: We have detected that you have not finished this wizard yet, so we recommend you to %2$sstart the configuration wizard to configure %1$s%3$s.
he_IL: אשף ההתקנה עדיין לא הושלם, מומלץ %2$sלהפעיל את אשף ההתקנה כדי להגדיר את %1$s%3$s.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
he_IL: מצאנו את הסוגיות הבאות שמשפיעות על ה-SEO של אתרך.

en: We notice that you have installed WPML. To make sure your canonical URLs are set correctly, %1$sinstall and activate the Yoast SEO Multilingual add-on%2$s as well!
he_IL: שמנו לב שהתקנת WPML. כדי לוודא שכתובות האתרים הקנוניות מוגדרות כהלכה, %1$sיש להתקין ולהפעיל גם את ההרחבה Yoast SEO Multilingual%2$s!

en: We recommend you set this to Yes.
he_IL: ההמלצה שלנו היא לסמן "כן".

en: We've analyzed your post. Everything looks good. Well done!
he_IL: ניתחנו את הפוסט שלך. הכל נראה טוב. כל הכבוד!

en: We've analyzed your post. There is still room for improvement!
he_IL: ניתחנו את הפוסט שלך. עדיין יש מקום לשיפור!

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
he_IL: התגלה מידע מאחד או יותר תוספי SEO באתר. בכדי לייבא את המידע, אנא בצעו את השלבים הבאים:

en: We've encountered a problem trying to get related keyphrases. Please try again later.
he_IL: נתקלנו בבעיה בניסיון להשיג ביטויי מפתח קשורים. נא לנסות שוב מאוחר יותר.

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
he_IL: שמנו לב שאתה משתמש ב- %1$s כבר במשך זמן מה; אנחנו מקווים שאתה אוהב אותו! נשמח אם תוכל %2$sלתת לנו דירוג של 5 כוכבים ב- WordPress.org%3$s!

en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
he_IL: כתבנו מאמר על %1$s איך להשתמש בציון SEO וציון קריאות %2$s.

en: Web Page
he_IL: עמוד אינטרנט

en: Webmaster Tools
he_IL: כלי מנהלי אתרים

en: Webmaster Tools verification
he_IL: אימות כלי מנהלי אתרים

en: Website name
he_IL: שם האתר

en: What does the site %1$s represent?
he_IL: מה האתר %1$s מייצג?

en: What type of page or content is this?
he_IL: איזה סוג של עמוד או תוכן זה?

en: When you click OK we will open our HelpScout beacon where you can find answers to your questions. This beacon will load our support data and also potentially set cookies.
he_IL: כשאתה לוחץ על אישור, נפתח HelpScout beacon, שם ניתן למצוא תשובות לשאלות שלך. זה יטען את נתוני התמיכה שלנו וגם יכול להגדיר קובצי Cookie.

en: When you upload media (an image or video for example) to WordPress, it doesn't just save the media, it creates an attachment URL for it. These attachment pages are quite empty: they contain the media item and maybe a title if you entered one. Because of that, if you never use these attachment URLs, it's better to disable them, and redirect them to the media item itself.
he_IL: כאשר מעלים קבצי מדיה (לדוגמא תמונה או וידאו) לאתר וורדפרס, המערכת לא רק שומרת את קובץ המדיה, היא גם יוצרת עמוד עם כתובת יעודית עבור קובץ המדיה המצורף. עמודי המדיה הללו הם די ריקים: הם מכילים את הקובץ עצמו ולעיתים גם את הכותרת, אם הוזנה כותרת. לכן, אם לא באמת משתמשים בעמודי המדיה הללו, עדיף לנטרל אותם ולהפנות אותם לקובץ המדיה עצמו.

en: Who should have access to the %1$s settings
he_IL: קבע למי תהייה גישה להגדרות %1$s

en: Wikipedia URL
he_IL: כתובת ויקיפדיה

en: Wikipedia page about you
he_IL: עמוד ויקיפדיה אודותייך

en: With %s, you can easily create such redirects.
he_IL: באמצעות %s ניתן ליצור בקלות הפניות כאלה.

en: WordPress automatically generates an URL for each media item in the library. Enabling this will allow for google to index the generated URL.
he_IL: וורדפרס מייצר באופן אוטומטי כתובת לכל פריט מדיה בספרייה. אם תאפשר זאת, גוגל יוכל לאנדקס את הכתובות.

en: Would you like to add a related keyphrase?
he_IL: האם ברצונך להוסיף ביטוי מפתח דומה?

en: Would you like to add another keyphrase?
he_IL: האם ברצונך להוסיף ביטוי מפתח נוסף?

en: Would you like to add keyphrase synonyms?
he_IL: האם תרצה להוסיף מילים נרדפות לביטוי מפתח?

en: Would you like to add more than one keyphrase?
he_IL: האם תרצה להוסיף יותר מביטוי מפתח אחד?

en: Would you like to be able to add these related keyphrases to the %s analysis so you can optimize your content even further?
he_IL: האם להוסיף ביטויי מפתח קשורים אלה לניתוח %s כדי שתוכל לייעל את התוכן שלך עוד יותר?

en: Written by
he_IL: נכתב על יד

en: XML sitemaps
he_IL: מפות XML

en: Yandex confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
he_IL: קודי האימות של יאנדקס יכולים להכיל אותיות מ-A עד F, מספרים, מקפים וקווים תחתונים. %s

en: Yandex verification code
he_IL: קוד אימות של יאנדקס

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, you can track my site's data!
he_IL: כן, תוכלו לעקוב אחר נתוני האתר שלי!

en: Yoast FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Yoast How-to
he_IL: מדריך How-to

en: Yoast SEO
he_IL: יוסט SEO

en: Yoast SEO automatically describes your pages using schema.org
he_IL: Yoast SEO מתאר באופן אוטומטי את עמודי האתר באמצעות schema.org

en: Yoast option %1$s not found.
he_IL: אפשרות יוסט %1$s לא נמצאה.

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
he_IL: אינך מורשה לשנות הגדרות רשת לא רשומות.

en: You are not allowed to perform this action.
he_IL: אינך מורשה לבצע פעולה זו.

en: You are not receiving updates or support! Fix this problem by adding this site and enabling %1$s for it in %2$s.
he_IL: אינך מקבל עדכוני תמיכה! תקן בעיה זו ע"י הוספת אתר זה, ופתיחת %1$s עבורו ב%2$s.

en: You are using a custom tagline or an empty one.
he_IL: יש להשתמש בתיאור אתר מותאם או להשאירו ריק.

en: You can change the default type for %1$s in your %2$sSearch Appearance Settings%3$s.
he_IL: ניתן לשנות את סוג ברירת המחדל עבור %1$s ב%2$sהגדרות הנראות במנועי חיפוש%3$s.

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
he_IL: ניתן להקליק על כל אלמנט בתצוגה המקדימה כדי לדלג לעורך הסניפט.

en: You can determine the title and description for the homepage by %1$sediting the homepage itself%2$s.
he_IL: ניתן לשלוט בכותרת ובתיאור של העמוד הראשי על ידי %1$s עריכת העמוד עצמו %2$s.

en: You can determine the title and description for the posts page by %1$sediting the posts page itself%2$s.
he_IL: ניתן לשלוט בכותרת ובתיאור של ההפוסטים על ידי %1$s עריכת הפוסט עצמו %2$s.

en: You can edit the SEO meta-data for this custom type on the %1$sShop page%2$s.
he_IL: ניתן לערוך את מתוני ה-meta עבור סוג מותאם ב%1$sעמוד החנות%2$s.

en: You can edit the details shown in meta data, like the social profiles, the name and the description of this user on their %1$s profile page.
he_IL: ניתן לערוך את הפרטים שמוצגים בנתוני מטה דטה, כמו הפרופילים החברתיים, השם והתיאור של המשתמש הזה בדף הפרופיל של %1$s.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
he_IL: ניתן לתקן זאת דרך %1$sהגדרות מבנה קישורים%2$s.

en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
he_IL: כנראה שתמצא תשובה לשאלתך ב%1$sמרכז העזרה%2$s.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
he_IL: ניתן להאיץ את האתר ולקבל תובנות על מבנה הקישור הפנימי על ידי מתן אישור לביצוע מספר אופטימיזציות לאופן שמירת נתוני ה-SEO.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
he_IL: ניתן להאיץ את האתר ולקבל תובנות על מבנה הקישור הפנימי על ידי מתן אישור לביצוע מספר אופטימיזציות לאופן שמירת נתוני ה-SEO. אם יש באתר הרבה תוכן הדבר עלול לקחת זמן, אך סמך עלינו, זה שווה את זה.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools. This feature will add a verification meta tag on your home page. Follow the links to the different Webmaster Tools and look for instructions for the meta tag verification method to get the verification code. If your site is already verified, you can just forget about these.
he_IL: ניתן להשתמש בתיבות שלמטה כדי לאמת באמצעות כלי מנהלי האתרים השונים. תכונה זו תוסיף תגית מטא אימות בעמוד הבית של האתר. יש לעקוב אחר הקישורים לכלי מנהלי האתרים השונים ולחפש הוראות לשיטת האימות של תגיות מטא כדי לקבל את קוד האימות. אם האתר כבר מאומת, ניתן לדלג על השדות האלה.

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
he_IL: ניתן להשתמש במשתנים הבאים בתוכן, הם יוחלפו בערכים המתאימים.

en: You can't edit %s that aren't yours.
he_IL: אינך יכול לערוך %s שלא שלך.

en: You can't edit %s.
he_IL: אינך יכול לערוך %s.

en: You cannot create a %s file.
he_IL: לא ניתן ליצור את הקובץ %s.

en: You cannot edit the %s file.
he_IL: לא ניתן לערוך את הקובץ %s.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
he_IL: לא ניתן שנות משתנה WPSEO על ידי רישום משתנה באותו שם, יש להשתמש בפילטר "wpseo_replacements".

en: You changed the default WordPress tagline
he_IL: שינית את תיאור ברירת המחדל של וורדפרס

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
he_IL: שם הפוסט מופיע בכתובת של הפוסטים והעמודים

en: You do not have the required rights to export settings.
he_IL: אין לך את ההרשאות הנדרשות כדי לייצא נתונים

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
he_IL: שם הפוסט אינו מופיע בכתובת של הפוסטים והעמודים

en: You don't have a %s file, create one here:
he_IL: לאתר אין קובץ %s, צור קובץ:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
he_IL: עדיין לא פורסמו פוסטים, ציון ה-SEO יופיע כאן ברגע שהפוסט הראשון יהיה באוויר!

en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
he_IL[0]: קיימת התראה מוסתרת %d:
he_IL[1]: קיימות %d התראות מוסתרות:

en: You have %d hidden problem: | You have %d hidden problems:
he_IL[0]: קיימת בעיה מוסתרת %d:
he_IL[1]: קיימות %d בעיות מוסתרות:

en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
he_IL: בעבר האתר הוגדר לייצוג אדם. שיפרנו את פונקציונליות ה-Schema וגרף הידע, לכן יש %1$sלהשלים הגדרות נוספות%2$s.

en: You have selected the user %1$s as the person this site represents. Their user profile information will now be used in search results. %2$sUpdate their profile to make sure the information is correct.%3$s
he_IL: המשתמש %1$s נבחר כאדם שמייצג אתר זה. פרטי פרופיל המשתמש שלו ישמשו כעת בתוצאות החיפוש. %2$sניתן לעדכן את פרופיל המשתמש כדי לוודא שהמידע נכון.%3$s

en: You have uploaded a %s. Please note that, if it’s an animated %s, only the first frame will be used.
he_IL: העלית %s. לידיעתך, אם זה %s מונפש, יעשה שימוש רק בפריים הראשון.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
he_IL: השתמשת ב-HTML בערך שהזנת, וזה אסור.

en: You haven't set a Shop page in your WooCommerce settings. Please do this first.
he_IL: לא הגדרת דף חנות בהגדרות ווקומרס. יש לבצע זאת תחילה.

en: You just deleted a %1$s.
he_IL: כרגע מחקת את %1$s.

en: You just trashed a %1$s.
he_IL: כרגע העברת לאשפה את %1$s.

en: You searched for
he_IL: חיפשת

en: You searched for %s
he_IL: חיפוש עבור %s

en: You should change the default WordPress tagline
he_IL: יש לשנות את תיאור האתר המוגדר כברירת המחדל על ידי וורדפרס

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
he_IL: יש ליצור כתובת אתר להפניה מחדש כדי להבטיח שהמבקרים באתר לא יקבלו שגיאת 404 כאשר הם לוחצים על כתובת אתר שאינה פועלת עוד.

en: You should run the configuration wizard, from the SEO &rarr; General &rarr; Dashboard page, to make sure all the settings for your site are correct.
he_IL: מומלץ להפעיל את אשף ההתקנה, מתוך SEO > כללי > לוח בקרה, כדי לוודא שכל ההגדרות עבור האתר הוגדרו נכון.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
he_IL: האתר עדיין משתמש בתיאור אתר ברירת המחדל של וורדפרס. אפילו תיאור ריק כנראה יהיה עדיף.

en: You've done it!
he_IL: עשית זאת!

en: You've reached the maximum amount of 4 related keyphrases. You can change or remove related keyphrases in the %s metabox or sidebar.
he_IL: הגעת לכמות המרבית של 4 ביטויי מפתח קשורים. באפשרותך לשנות או להסיר ביטויי מפתח קשורים בתפריט %s או בסרגל הצד.

en: You've reached your request limit for today. Check back tomorrow or upgrade your plan over at %s.
he_IL: הגעת למגבלת הבקשות שלך להיום. חזור מחר או שדרג את התוכנית שלך ב-%s.

en: YouTube URL
he_IL: כתובת יוטיוב

en: YouTube profile URL
he_IL: כתובת פרופיל יוטיוב

en: Your %1$s settings:
he_IL: הגדרות %1$s:

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels.
he_IL:  מידות התמונה אינן מתאימות. הממדים המינימליים הם %dx%d פיקסלים.

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels. The maximum dimensions are %dx%d pixels.
he_IL: מידות התמונה אינן מתאימות. הממדים המינימליים הם %dx%d פיקסלים. הממדים המרביים הם %dx%d פיקסלים.

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
he_IL: ביטוי המפתח שלך ארוך מדי. הוא יכול להכיל עד 191 תווים לכל היותר.

en: Your permalink structure includes the post name
he_IL: מבנה הקישורים מכיל את שם הפוסט

en: Your site can be found by search engines
he_IL: האתר גלוי למנועי חיפוש

en: Your site cannot be found by search engines
he_IL: מנועי החיפוש לא יכולים למצוא את האתר

en: Your site language is set to %s.
he_IL: שפת האתר שלכם מוגדרת ל%s.

en: Your site language is set to %s. If this is not correct, contact your site administrator.
he_IL: שפת האתר שלך מוגדרת%s. אם זה לא נכון, צור קשר עם מנהל האתר שלך .

en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
he_IL: האתר ימשיך לעבוד כרגיל, אך לא ינצל את מלוא היתרונות של %s.

en: Your site's settings currently allow attachment URLs on your site to exist. Please read %1$sthis post about a potential issue%2$s with attachment URLs and check whether you have the correct setting for your site.
he_IL: הגדרות האתר מאפשרות להתקן כתובות של הקבצים המצורפים באתר. בבקשה תקראו %1$sעל בעיה פוטנציאלית עם כתובות אתר של קבצים מצורפים%2$s ובידקו האם באתר זה הוגדרו ההגדרות הנכונות.

en: Your website is currently configured to represent a Person
he_IL: האתר מוגדר לייצוג בן אדם

en: a theme that has proper title-tag theme support, or adapt your theme to have that support
he_IL: תבנית שיש לה תמיכה מובנית ב-title-tag, או התאם את התבנית לתמיכה זו

en: archived
he_IL: אורכב

en: archives for authors without posts
he_IL: ארכיון עבור מחברים ללא פוסטים

en: author archives
he_IL: ארכיון מחברים

en: check what your Facebook or Twitter post will look like.
he_IL: בדוק איך הפוסט ייראה בפייסבוק או בטוויטר.

en: create and manage redirects from within your WordPress install.
he_IL: צור ונהל הפניות מתוך וורדפרס.

en: date archives
he_IL: ארכיון תאריך

en: days
he_IL: ימים

en: default
he_IL: ברירת מחדל

en: deleted
he_IL: נמחק

en: description (custom taxonomy)
he_IL: תיאור (טקסונומיה מותאמת)

en: difficult
he_IL: קשה

en: easy
he_IL: קל

en: fairly difficult
he_IL: קשה למדי

en: fairly easy
he_IL: קל למדי

en: gain access to our 24/7 support team.
he_IL: קבל גישה 24/7 לצוות התמיכה.

en: hours
he_IL: שעות

en: image preview
he_IL: תצוגת תמונה

en: mature
he_IL: בוגר

en: minutes
he_IL: דקות

en: ok
he_IL: תקין

en: optimize a single post for synonyms and related keyphrases.
he_IL: אופטימיזצייה של פובט בודד עבור מילים נרדפות וביטוי מפתח דומים.

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: פח <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: פח <span class="count">(%s)</span>

en: public
he_IL: ציבורי

en: spam
he_IL: ספאם

en: the archive for %s
he_IL: ארכיון עבור %s

en: this author's archives
he_IL: ארכיונים של המחבר הזה

en: very difficult
he_IL: קשה מאוד

en: very easy
he_IL: קל מאוד

en: {{a}}Read our article about site structure{{/a}} to learn more about how internal linking can help improve your SEO.
he_IL: {{a}}קרא את המאמר שלנו על מבנה האתר{{/a}} כדי ללמוד איך קישורים פנימיים יכולים לשפר את ה-SEO.
