NextGEN Gallery - en to he_IL translation catalogue (5 entries)

en: Next
he_IL: הבא

en: of
he_IL: מתוך

en: Back
he_IL: קודם

en: Picture
he_IL: תמונה

en: Gallery
he_IL: גלרייה
